Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kadınların vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi olan saç maşalarının uygun fiyatlı markalarından bir tanesi olan Aprilla’nın AHS 2027 su dalgası saç maşası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHS 2027 su dalgası maşası teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Düz saçlı kadınlar arada sırada saçlarını dalgalı ve kıvırcık yapmak isterler. Eskiden bu iş için küçük plastik parçalar kullanılırdı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte saçları kıvırcık yapmak çok daha kolay olur oldu. Piyasada saç maşası markası olarak onlarca çeşit vardır. Ayrıca bunlar çok çeşitli fiyat aralıklarına sahiptir. A101 markette satılan Aprilla markası ise uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekiyor. Aprilla AHS 2027 su dalgası maşası kadınların büyük yardımcısı oluyor.

Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Maşası Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: AHS2027 model saç maşası süper hızlı ve sıcaklığa sahiptir. Maşa kısmında seramik kaplamaya yer verilmiştir. 200° derece sıcaklığa kadar ısınabilmektedir. Her tip saça uyum sağlayabilmektedir. Hızlı ve hassas saç şekillendirme yapabilmektedir. LED ışıklı açık/kapalı düğmesi vardır. Kullanım sırasında asılabilmesi için 360° derece dönebilen kablosu vardır. Kullanımı gayet kolay ve pratiktir.

İlginizi Çekebilir:  Powertec TR1515 Tıraş Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 55 Watt
Maksimum Sıcaklık 200° derece
Maşa Çapı 19 mm
Maşa Plakaları Seramik
Kablo Uzunluğu 1 Metre
On/Off Anahtarı LED Var
Askı Aparatı Var 360° dönebilen
Kullanım Tipi Kıvırcık Dalgalı Yapabilme
Otomatik Kapanma Yok
Isınma Süresi 5 Dakika
Saç Tipi İnce ve Kalın Telli
Tutma Kaplaması Isıya Dayanıklı Plastik
Garanti Süresi 2 Yıl
Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Saç Maşası

Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Maşası Kullanıcı Yorumu

Saçlarım çok düz ve sıkılıyorum. Dalgalı yapmak için bir alete ihtiyacım vardır. Araştırma yaparken A101’e çok uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Aprilla AHS2027 su dalgası saç maşası aldım. Duş sonrası saçlarımı nemli bıraktıktan sonra kullanıyorum. Gayet çabuk ısınıyor. Isıtma plakalarının seramik kaplama olması çok daha etkili oluyor. Diğer taraftan benim saçlarım kalın telli olmasına rağmen güzel ve kalıcı bir dalga veriyor. Sabah yaptıktan sonra ertesi gün bile kıvırcık şekilde duruyor. Kullanırken çok dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer fazla tutarsanız saçlarının yanmasına neden olabilir. Kablosunun 360 derece dönebilmesi kullanım sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Tutma yerine sıcaklık aktarmıyor. Ayrıca kullanım sırasında kolunuzu yormuyor. Özellikle ince telli saçlara sahipseniz çok daha dikkatli olmalısınız.

İlginizi Çekebilir:  Range Lucid Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Aprilla AHS 2027 Su Dalgası Maşası Alınır Mı?

Bu paraya neredeyse ünlü markaların sadece tarağı bile satılmıyor. Ancak Aprilla sağ olsun bize kişisel bakım ürünleri alma fırsatı sunuyor. Tamam çok çok üstün bir cihaz değil. Ancak görevini güzel bir şekilde yerine getiriyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Almak isterseniz içinizde hiç şüphe olmasın.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.