RKS Kickscooter T8 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en büyük elektrikli araçlar üreticilerinden bir tanesi olan RKS’nin Kickscooter T8 modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca RKS Kickscooter T8 inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı  yorumuna yer vereceğiz.

Son 10 yıldan bu yana tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler ürünlerden bir tanesi hiç şüphesiz scooter araçlarıdır. Bu aletler şarj edilebilen bir elektrik motoruna sahiptir. Üzerinde ayakta dikilen kişi efor sarf etmeden kısa mesafelerde yolculuk yapabilmektedir. Hatta bu scooter araçları o kadar popüler olmuştur ki, para ile kiralanıp kullanılabilmektedir. Ancak insanlar sürekli olarak kiralama parası vermek yerine bir kere satın alıp sürekli kullanma yolunu seçiyorlar. Bu konuda piyasada çok farklı marka scooter modelleri bulunuyor. RKS ise ülkemizde en çok satılan üreticilerden bir tanesi. RKS Kickscooter T8 modeli özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bim markette daha fazla görüyoruz.

RKS Kickscooter T8 Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 12.5 ah gücünde bir bataryası bulunuyor. Azami 120 kg yük taşıyabilme kapasitesi var. 20° derecelik yokuşlar tırmanabiliyor. En fazla 25 km/s hıza çıkabiliyor. 600 watt gücünde fırçasız motoru bulunuyor. Disk fren sistemine sahiptir ve 10″ büyüklüğünde tekerleri vardır. 6-8 saat arasında şarj oluyor. Ön ve arka süspansiyonları bulunuyor. Ayrıca ön ve arka led aydınlatma sistemi mevcut. Ön ve arka tekerlerinde kampana fren sistemine yer verilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Motor Gücü 600W
Batarya 12.5 Ah
Tırmanma Açısı 20°
Maksimum Hız 25 km/s
Motor Tipi Brushless Motor
Jant Çapı 10″
Fren Sistemi Ön/Arka Disk
Şarj Süresi 6-8 Saat
Süspansiyon Ön/Arka Amortisör
Katlanabilirlik Var
Aydınlatma Ön/Arka LED
Gösterge Ekranı Var LCD
Ağırlık 13 Kg
Lastik Şişme (Pnömatik)
Koruma IPX4

RKS Kickscooter T8 Scooter Kullanıcı Yorumu

Çocuğum çok fazla scooter almak istiyordu. Ayrıca bende arada sırada kullanırım diye araştırma yapıyordum. Almam gereken scooter güçlü bir motor sahip olmalıydı. Araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm RKS Kickscooter T8 model aldım. Kurulumu yapıldıktan sonra kullanmaya başladım. Gerçekten çok güçlü bir motora sahip. Ankara’nın dimdik yokuşlarında bile benim gibi 80 kiloluk birisini rahatlıkla çekiyor. Hızı biraz fazla gibi geldi bana. Bu yüzden kullanırken temkinli olmanızda fayda var. Frenleri gayet güçlü ve güven veriyor. Tam şarj ile 30 km kadar yol yapabiliyorum. LCD ekranında kalan şarj süresi ve hız gibi parametreleri gösteriyor. Boyası oldukça kaliteli ve korumalı. Çizilmelere karşı çok dirençli bir boyası var.

İlginizi Çekebilir:  RKS RZ 6 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı? RZ6 Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

RKS Kickscooter T8 Scooter Alınır Mı?

Ben aldığım için memnunum. Özellikle bim gibi marketlerde diğer mağazaların hemen hemen yarı fiyatına satılabiliyor. Bu kadar güçlü ve özellikli bir scooterı bu fiyata almanız çok zor. RKS’nin yedek parçaları ve servisi tüm Türkiye genelinde oldukça yaygın. Bu sebeple sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

“RKS Kickscooter T8 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.