Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Bu yazımızda Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü inceleme, teknik özellikleri ve yorumlarına değineceğiz.

Yaz sezonunun başlamasıyla herkes daha fit bir görünüme sahip olmak istemeye başladı. Diyet yapan kişiler sık sık kilolarını kontrol etmek istiyor. Evlerde çok profesyonel basküllere ise asla ihtiyaç yok. Özellikle diyetisyene gidiyorsanız zaten belirli periyodlarda kilonuzu en küçük detaylarına kadar öğreneceksiniz. Evinize alacağınız tartının kullanışlı ve doğru sonuç gösteren bir ürün olması yeterlidir.

Aprilla markasının ABS-1080 kablosuz akıllı banyo baskülü ise evde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Baskül tamamen hassastır ve kilonuzu çok net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Tipik ev basküllerinden farklı olarak vücut su oranı, yağ oranı gibi ölçümlerinizi de yapar ve telefon uygulaması ile bunları görebilirsiniz. Şu an A101 marketlerde indirimli olan baskül piyasanın altında kampanyalı fiyatıyla müşterilerini beklemektedir.

Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Yüksek hassasiyetli sensöre ve temperli cama sahip olan baskül 180 kg ye kadar ağırlıkları tartabilir. Baskül üzerinde her 0,1 kg derecelendirilir. Vücut analizi yapan baskül telefon uygulaması ile senkronize çalışır. Vücut analizinizin sonucunu telefon uygulamasından öğrenebilirsiniz. Vücut su oranı ölçümü, kitle endeksi ölçümü uygulamaya gönderilen sonuçlardır. Ürün 2 yıl garantilidir. Ürün şu an A101 marketlerde indirimli fiyatlarla satıştadır. Android ve İOS telefon ile uyumlu.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Oto Çakmak Çoklayıcı Nasıl, Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları - Bim

Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Kullanıcı Yorumu

Doğumdan sonra bir türlü eski kiloma geri dönememiştim. Diyetisyene başladım ve 2 haftada bir diyetisyenime kontrole gidiyorum. Ama kilo kontrolüm için 2 haftayı beklemek istemedim ve evime Aprilla ABS 1080 kablosuz akıllı banyo baskülü aldım. Ürünü zaten internetten takip ediyordum ve almaya niyetim vardı A101 markete gelince de kaçırmak istemedim.

Kilo ölçümü konusunda çok hassas bir ürün. Evde ki sonucum ile diyetisyende ki sonucum aynı çıkıyor ki biliyorsunuz diyetisyenler en hassas baskülleri kullanırlar. Su ölçümü vücut kitle endeksi ölçümü gibi ölçümler de yapıyor bu sayede vücudumun neye ihtiyacım olduğunu anlıyorum. Kilo verdiğimi gördükçe de motive oluyorum ve diyeti asla bozmuyorum.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AHD2127C Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Aprilla ABS 1080 Kablosuz Akıllı Banyo Baskülü Alınır Mı?

Ürünü aldığımdan beri diyetim kolaylaştı. Kilo verdiğimi görmek beni iyice motive etti ve asla diyetin dışına çıkmamaya başladım. Ayrıca telefon uygulaması sayesinde detaylı bir şekilde su oranım, yağ oranım, vücut kitle endeksim gibi bilgileri öğrenip ona göre neye ihtiyacım olduğunu anlıyorum. Ürünü kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Fiyatının çok çok üstünde performansa sahip bir ürün ve alınır. Şu an A101 marketlerde indirimdeyken alınmalı.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.