Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

A101 marketlerde çok fazla satılan bir ürün olan Aprilla AMA2850 ayak masaj aleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AMA2850 ayak masaj aleti inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Sürekli ayakta iş yapanlar, şoförler ve ayak rahatsızlığı olanlar için ayak bakımı çok daha fazla önemlidir. Eskiden yorulan insanlar ayaklarını sıcak suya sokar ve ovmaya başlardı. Buna ayak masajı adı verilirdi. Ancak gelişen teknoloji ayak masajında da otomatik cihazların kullanılmasını sağladı. A101’de satılan Aprilla AMA2850 ayak masaj aleti hem uygun fiyatı hem de özelliği ile dikkat çekiyor. Benimde kullandığım bu ayak masaj aleti artık her gün ayağımın altında duruyor.

Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: İçerisinde 1 litre kadar su alıyor. Suyu sıcak tutma özelliği bulunuyor. Ön ve alt taraftan titreşim verme özelliği var. Su sıçramasını önlemek için çıkartılabilir sıçrama koruması mevcut. Pedikür öncesi kullanım için uygundur. Kaymaz ayaklığı ile sabit duruyor. Üç farklı masa modu ile çeşitli şekillerde kullanılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti

Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti Kullanıcı Yorumu

Ben şoför olarak çalışıyorum. Arabanın içinde akşama kadar ayaklarım şişiyor ve ağrıyor. Bu sebeple eve geldikten sonra ayaklarıma özel bakım yapmam gerekiyor. Ne zamandır bir ayak masaj aleti almak istiyordum. Ancak hep lafta ve düşünce olarak kalıyordu. A101’e geldiğini gördüğüm için Aprilla AMA-2850 ayak masaj aleti aldım. Eve getirip kullanma kılavuzuna uygun bir şekilde kurdum. Özellikle ayak tabanı masajını çok güzel yapıyor. Bir saate yakın ayaklarım içinde kalıyor ve çok rahatlatıyor. Zaten ayak masajının kan dolaşımı hızlandırma yorgunluğu giderme, kasları yumuşatma ve metabolizmayı güçlendirme gibi faydaları var. Masaj sonrası ayaklarım ferah ve sanki üstünden bir yük kalkmış gibi oluyor. Masaj modları sayesinde ayak ön tarafına bile titremiş uygulayabiliyor. Masaj sırasında bir damla bile sıçrama olmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Darbeli Matkap Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri - A101

Aprilla AMA2850 Ayak Masaj Aleti Alınır Mı?

Masaj sevmeyen insan sayısı çok azdır. Kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız mutlaka ayak masaj aleti almalısınız. Zaten fiyatı çok ucuz olduğu için alınabilecek bir cihaz. Özellikle benim gibi şoförlük ve ayakta iş yapanlar için yorgunluğu azaltan güzel bir alet. Almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.