Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Kiwi’nin KSM-2405 mini tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yer vereceğiz. Ayrıca Kiwi KSM 2405 mini tost makinesi inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Tost, insanların özellikle kahvaltı sofralarında vazgeçilmez yiyecekler bir tanesidir. Tost için elektrikle çalışan özel teknoloji barındıran cihazlara ihtiyaç vardır. Tost makinesi fiyatları marka ve modele oldukça değişkenlik gösterir. Ancak özellikle yerli markalar çok uygun fiyata kaliteli tost makineleri satabilmektedir. Bu markalardan bir tanesi de Türkiye’nin yerli sermayeli üreticisi Kiwi markasıdır. Özellikle A101 ve Migros marketlerde gördüğümüz Kiwi’nin KSM 2405 model mini tost makinesi tek kişilik tostlar hazırlamak için oldukça ideal.

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 750 W gücünde ısıtma performansı sergilemektedir. Tost plakaları çıkartılamıyor. Çalıştığını göstermek için güç ikaz ışığı bulunuyor. 6 farklı ısı ayarına sahiptir. Ayrıca tost sırasında kilitleme mandalı vardır. Plaka kullanımı tek taraflıdır. Ayrıca tost plakası yüzeyi yanmaz ve yapışmaz kaplamalıdır. Siyah renkte üretilmiş olup, 2 dilim tost ekmeği sığabilir. Yağ toplama haznesi ve yükseklik ayarı bulunmuyor. 24 ay garanti süresine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Heifer Işıklı Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben yalnız yaşayan bir insanım. Sabahları evden çıkmadan önce kahvaltı yapmak için genelde pratik olduğu için tost yapıyorum. Kullandığım tost makinesi bozuldu ve yenisini almak istiyordum. Ancak malum asgari ücretin düşük olması sebebiyle tost makinesine ayırabileceğim para çok fazla değildi. A101 markette indirime girdiğini gördüğüm Kiwi KSM 2405 mini tost makinesi gördüm ve aldım. İki tane tost ekmeğini rahatlıkla içine sığdırabiliyorsunuz. Sıcaklığı kaşarlı sucuklu karışık tost yapmak için yeterli ısıyı üretiyor. Ekmeğin içinde sucuğu kızartıyor. Tost yaparken plakasının özelliği sayesinde ekmek asla yapışmıyor. En yüksek sıcaklık ayarında bazen biber ve domates közlüyorum. Yani benim işimi fazlasıyla görüyor.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 760 Baskül (Tartı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Alınır Mı?

Tek kişilik tostlar yapmak istiyorsanız bu cihaz işinizi fazlasıyla görecektir. Ben yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum bir arıza vermedi. Görevini tam anlamıyla yerine getiriyor. Fiyatına baktığını zaman eski ocak üst döküm tost makinelerini bile bu paraya vermiyorlar. Fiyat performans ürünü olarak baktığınız zaman alabileceğiniz en iyi tost makinelerinden bir tanesidir. Özellikle indirim günlerini takip ederseniz çok uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.