Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatlı kişisel bakım ürünleri üreten Rexon’un 5in1 sıcak hava saç şekillendirici cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Bim markette satılan Rexon 5in1 sıcak hava saç şekillendirici teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Günümüzde kadınların bir çoğu çalışıyor. Ayrıca çalışmasalar her kadın kendine bakmak ister. Bu yüzden üreticiler de kadınların işlerini kolaylaştırmak için sürekli olarak ürünler üretir. Bunların arasında en iyilerinden bir tanesi de saç şekillendiricilerdir. Eskiden saçları kıvırcık yapmak için pek çok uğraş verilirken şimdi bunun için elektronik aletler çıkmıştır. Ancak fiyat aralığı çok fazladır. Bu konuda uygun fiyatı ve yüksek özellikleri ile dikkat çeken Rexon’un Bim’de satılan 5in1 model saç şekillendirici vardır.

Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 220-240V ev elektriği ile çalışmaktadır. 700 W ısıtma gücü bulunmaktadır. 2 kademe üfleme ayarı vardır. Kablosu 360 derece dönebilmektedir. 1.3 metre kablo uzunluğu vardır. ayrıca arkasında askı aparatı mevcuttur.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Akıllı Bileklik Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 700 W
Çalışma Voltajı 220-240V
360° Kablo Var
Kademe Sayısı 0-1-2
Sıcak Üfleme Var
Soğuk Üfleme Var
Otomatik Kapanma Yok
Isınınca Kapanma Yok
Garanti Süresi 2 Yıl
Başlıklar
Kıvırıcı Bigudi 16 mm
Kıvırıcı Fırça 40mm (Kıvırıcı Fırça)
Büyük Kıvırıcı Fırça Var
Taşıma Çantası Var

Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Kullanıcı Yorumu

Elimde çok param yoktu ama kendime bir saç şekillendirici almak zorundaydım. Sonuçta asgari ücretle çalışan birisiyim ve binlerce lira verecek bütçem yok. Bu yüzden indirim marketleri incelerken Bim’e geldiğini gördüğüm Rexon 5in1 saç şekillendirici aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra oldukça kaliteli bir ürün karşıma çıktı. Duş sonrası saçlarımı kolayca kıvırcık şekillendirebiliyorum. 1. kademede ılık, 2 kademede çok sıcak üflüyor. Ayrıca soğuk kısmına aldığım zaman hemen soğuk üflemeye başlıyor. 5 adet başlığı saçlarınızı istediğiniz şekle sokmanızı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Rexon 5in1 Sıcak Hava (Hot Air) Saç Şekillendirici Alınır Mı?

Adı çok duyulmadığı için herkes bu ürüne temkinli davranıyor. Ancak parasına göre çok kaliteli ve özellikli bir saç şekillendirici çıktı. Tam bir fiyat/performans ürünüdür. Sizin de benim gibi bütçeniz kısıtlı ise gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.