Heifer Çubuk Blender Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin uygun fiyatlı elektronik ev eşyaları üreticisi olan Heifer’in çubuk blender modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer çubuk blender kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Normal blenderların kullanım alanı kısıtlıdır. Çünkü kendi kabında küçük bir uzunlukta karıştırma ve çırpma yapmaktadır. Bunun için en kadınlarının büyük ihtiyacı olan çubuk blender modelleri üretilmiştir. Bu cihazlar ile tencerenin içinde bile karıştırma yapabilirsiniz. Karıştırma ve çırpma ucunun uzun olması kullanım alanının geniş olmasını sağlıyor. Piyasada yüzlerce markanın çubuk blender cihazları bulunuyor. Bunların fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Genelde Bim marketlerde satılan Heifer markasının çubuk blenderı ise uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça üstün özelliklere sahip bir markadır. Ayrıca fiyatı da oldukça uygun olduğu için herkes kolayca sahip olabilir.

Bu Cihaz İlginizi Çekebilir
Arzum AR1132 Monomix Çubuk Blender Nasıl ve Alınır Mı?

Heifer Çubuk Blender Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Siyah renkte üretilmiş olup, paslanmaz çelikten bıçaklara ve uca sahiptir. 1500 W motor gücü ile bu konuda piyasanın en güçlüleri arasında yer alıyor. Uç tarafında 4 kanatlı paslanmaz çelik bıçaklar bulunuyor. 1.2 metre uzunluğunda balık sırtı örülmüş kablosu var. Normal ve turbo olmak üzere 2 kademe hız ayarı vardır. Olası elektrik kaçaklarına karşı kısa devre koruması vardır.  Cihazın tamamı ısıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5535 (5 Litre) Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Heifer Çubuk Blender Kullanıcı Yorumu

Bebek maması hazırlamak için sıradan blender doğrayıcıyı çalıştırıyordum. Hem kullanımı zor oluyordu hem de temizlemesi çok zordu. Bu yüzde pişirdiğim tencerede çırpma ve karıştırma yapmam gerekiyordu. Çok bir bütçem olmadığı için alabileceğim en iyi cihazı en uygun fiyata almak zorundaydım. Araştırma yaparken Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Heifer çubuk blenderı gördüm ve aldım. Eve getirdikten sonra kutusundan çıkartırken kaliteli yapısı dikkatimi çekti. Hatta bu fiyata bunu vermezler diye düşündüm. Eşim yemeklerde soğan yemediği için toz haline gelene kadar doğramam gerekiyor. Bende yemeklerin içine önce tüm atıyorum sonra bu blender ile un ufak yapıyorum. Büyük düdüklü tencerenin içine bile rahatlıkla uzanıyor. Mama hazırlarken bulamaç haline getirmekte çok başarılı. Bazen günde 10 defa çalıştırdığım oluyor. Mutfak elim kolum olmuş durumda. Motor gücü olarak kesemediği hiçbir şey yok. Hatta en sert olmasıyla bilinen havuç ve patates gibi yiyecekleri bile rahatlıkla parçalıyor.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SVC 8604 Elektrikli Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Heifer Çubuk Blender Alınır Mı?

Heifer markasına ön yargı ile yaklaşıyorsanız yanılıyorsunuz. Çok kaliteli ve güzel ev elektroniği ürünleri var. Ben çubuk blender cihazını 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum.  Bim marketlerde piyasa fiyatının çok daha altına satılabiliyor. En çok kullandığım cihazlardan bir tanesi olmuş durumda. Eğer sizin de çubuk blender ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.