Arora Hamburg 20 Elektrikli Bisiklet Nasıl? Alınır Mı Yorumları

Yıllarca yapılan Ar – Ge çalışmalarıyla en yenilikçi modelleri geliştirmeyi başaran Arora markası, son aylarda satış rekorları kırmaya devam ediyor. En özel akü ve motor sistemlerin geliştiren marka, hız ve menzil konusunda da kullanıcıları asla üzmüyor. Fiyat performans kralı ürünler geliştiren marka, ayrıca yedek parça ve servis ağı ile gelişimini de sürdürüyor.

Markanın en premium ürünlerinden olan Arora Hamburg 20, tasarım ve akü açısından standartların üzerine çıkmayı başarıyor. Her alanda rakipsiz olan model, ergonomi sunmasıyla da sevilen araçlardan biri olarak gösteriliyor. Bu noktada Arora Hamburg 20 modeli, en çok satılan araçlardan biri olarak da biliniyor. İşte, araştırmalara konu olan Arora bu modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Arora Hamburg 20 Teknik Özellikleri

Son aylarda dikkat çeken modellerden olan Arora Hamburg 20, akü ve motor kısmıyla herkesi şaşırtıyor. Modelin içerisinde yer alan 36V 10 Ah değerindeki akü sistemi, elektrik sarfiyatı konusunda kullanıcıları memnun ediyor. Güçlü bir motoru da bünyesinde barındıran model, motor gücü olarak 249W değerlere kadar çıkabiliyor. Ayrıca motorun yardımıyla kullanıcılar, araçlarıyla birlikte 25km/h hızlara kadar çıkabiliyor. Ayrıca Arora bu modelinin şarj mesafesi de 60km olarak biliniyor.

İlginizi Çekebilir:  Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Akü sisteminin yeni nesil olduğu bilinen Arora Hamburg 20 modeli, tam 6 – 8 saat aralığında tam şarj olabiliyor. Bu noktada tam şarj değerleriyle modelin tam 60km kadar menzil aşabildiği de ifade ediliyor. Şanzıman noktasında Shimano 7 Vites sisteminin yer aldığı Arora bu modelinde fren sistemi için de disk tercih edilmiş. Lastik ölçüleri, 20 – 4.00 CST olan model, kullanıcılara siyah ve gri renk seçenekleri ile geliyor. Ayrıca Arora Hamburg 20 modelinin üretici marka tarafından 2 yıllık bir garanti süresi ile satışa sunulduğu biliniyor.

Arora Hamburg 20 Kullanıcı Yorumları

Annemin yakın mesafelere ulaşım sorunu için bir araç almayı planlıyorduk. Araba ehliyeti olmadığı için elektrikli bisiklet almaya karar verdik. Fakat piyasadaki elektrikli bisiklet modellerinden bazı şikayetler geldiği için yoğun bir araştırma yaptık. Sonunda Arora bu modelini satın almaya kadar verdik. Bir arkadaşımda Arora markasının farklı bir modeli olduğundan kendisinin araçtan memnun olduğunu biliyordum. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ürünü satın aldık. Uzun bir süredir ailecek kullanım içerisindeyiz. Akü ve motor kısmından herhangi bir sorun yaşamadık. Modelin toplam menzili de bizim için yeterli geldi. Şu an için uzun ömürlü bir kullanım yaşayacağımızı düşünüyorum. 

İlginizi Çekebilir:  Bim RKS XS25 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arora Hamburg 20 Alınır Mı?

Genel anlamda standart elektrikli bisiklet modellerinden biraz daha üstte olduğu bilinen Arora Hamburg 20 modeli, akü sistemi ve gidebildiği menzil uzunluğuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Performans konusunda da testleri tam olarak geçen model, kullanıcı yorumlarıyla da göz dolduruyor. Bu nedenle Arora Hamburg 20 modelinin elektrikli bisiklet arasında alınabilecek en iyi modellerden biri olduğunu söylemek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.