Housmart Hs101 Smart Tartı Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dijital baskül markası olan Housmart’ın hs101 smart tartısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Bim’de satılan Housmart Hs101 smart tartı inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Günümüzün en büyük sorunlardan bir tanesi de obezite ve aşırı kilodur. Herkes kilosunu kontrol altında tutmak ister. Bu sebeple neredeyse tüm evlerde baskül vardır. Bu aletin görevi vücut ağırlığını ölçerek kullanıcıya göstermektir. Böylelikle herkes kilosunu sürekli olarak kontrol edebilir. Tartı teknolojisi ise sürekli gelişmektedir. Sadece kilo değil daha bir çok başka parametreyi göstermektedir. Bim markette satılan Housmart Hs101 marka tartı, sadece kilo değil, pek vücut endeksini ölçmektedir.

Housmart Hs101 Smart Tartı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Housmart Hs101 tartıda detaylı vücut analizi, yağ, kemik ve kas yüzdezi ölçümü özellikleri vardır. Vücut kitle indeksi (BMI) ölçüm fonksiyonu vardır. Beyaz, siyah ve mavi renkte üretilmiştir. Ayrıca Bluetooh ile bağlanabilme imkanı sağlıyor. IOS ve Android bağlantısı sayesinde geçmiş ölçümleri görebiliyorsunuz. 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Şarj Aleti ve Adaptörü Nasıl Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Max Tartma Kapasitesi 150 KG
Bluetooth Var
Mobil Uyum Android, IOS
Yağ Yüzdesi Ölçüm Var
Kas Yüzdesi Ölçüm Var
Su Yüzdesi Ölçüm Var
BMI Ölçümü Var
Batarya 2 Adet Kalem Pil

Housmart Hs101 Smart Tartı Kullanıcı Yorumu

Bim’de cuma fırsatı olarak geldiğini görünce evimde baskül ihtiyacı olduğundan bir tane aldım. Öncelikle fiyatına göre gerçekten güzel bir tartı diyebilirim. Üst tarafından damperli cam kullanılmış. Ben aldıktan sonra bluetooth bağlantısı yaptım. Daha sonra ise mobil uygulamayı indirdim. her tartılma sonrası verilerimi kaydediyor. Bu sayede kilomu sürekli olarak kontrol edebiliyorum. Ayrıca vücut yağı ve kas oranını öğrenmem çok büyük avantaj sağlıyor. Kaymaz tabanı sayesinde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ayrıca üst camı da oldukça sağlam ve ayakları tutan bir yapıda.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Housmart Hs101 Smart Alınır Mı?

Bu paraya bırakın baskülü yarım kilo kıyma bile alamazsınız. Ben 1 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım. Kilo tartımını doğru yaptığına inanıyorum. Ama kas ve yağ kültesi ölçümünü biraz sallıyor gibi. Yine de benim gibi kilonuzu kontrol etmek için bir tartı arıyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.