Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en çok bilinen markalarından bir tanesi olan Arzum’un AR 2037 Mistost model tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR2037 mistost tost makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türk insanının kahvaltılarda en çok tükettiği yiyeceklerden bir tanesi tost olarak bilinmektedir. Bayatlamış ekmeklerin değerlendirilmesi konusunda Tost her zaman en etkili yöntem olmuştur. Ayrıca kahvaltılarda tost ekmeği içine konulan peynir ve sucuk gibi şeyler sıcak sıcak yenilebilir. Dışardan alınan tostların içinde kullanılan yiyeceklerin neyden yapıldığı belli olmuyor. Bu yüzden evde kendiniz yapacağınız tost, her zaman daha sağlıklı olmuştur.

Kendi tostunuzu yapabilmeniz için bir tost makinesine ihtiyacınız var. Alt ve üstünü aynı anda ısıtmadan tost yapılamayacağı için özel üretilmiş cihazlar gerekiyor. Bu konuda piyasada çok çeşitli marka ve modellerde tost makineleri vardır. Ama bazı markalar vardır ki, ürettiği ürünleri gözünüz kapalı şekilde alırsınız.

Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1800 W gücünde bir tost makinesidir. Isıtma plakaları çıkartılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. 4 dilimdi plakaları ile aynı anda dört dilim tost yapabilirsiniz. İnox renginde olduğundan ankastre mutfak ile uyumludur. 3 kademe ısı ayarı bulunuyor. Yağ tahliye ağzı sayesinde çok temiz kullanılabilir. Tost plakaları yapışmaz kaplamadan yapılmıştır. Ayrıca çizilmelere karşı da dayanıklıdır. Makinede yükseklik ayarı bulunuyor. Çalışırken güç aktif uyarı ışığı bulunmaktadır. Izgara olarak kullanılabilme özelliği vardır. Tek kötü yanı kilitleme özelliği olmamasıdır. Güç düğmesine basıldıktan sonra 5 dakika içinde tam sıcak noktaya geliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum AR2037 Mistost Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çocuklar sabah okula ben ve eşimde işe gidiyoruz. Acele ve vakit nedeniyle evde kahvaltı yapmıyorlar. Her gün dışardan poğaça, simit ve tost tarzı şeyler alıyorlar. Bende bu durumu istemediğim için eve yeni bir tost makinesi almak istiyordum. A101 markete uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Arzum Mistost tost makinesini aldım. Zaten evimde kullandığım pek çok ürün Arzum markasında olduğu için güveniyordum.

Tost konusunda gayet başarılı bir cihaz. Fişe taktıktan sonra saniyeler içinde ısınıyor. Yaptığım tostun arasında plakalarının üstünde dökülen yiyecekler yanıyor ama temizlemesi çok kolay oluyor. Yapışmaz yüzeyi gerçekten iş görüyor. Ayrıca çizilmelere karşı oldukça dayanıklı. Hafta sonu biber ve domates közlemesi gibi şeyleri yapıyorum. Tıpkı mangalda yapmış gibi ızgara haline getiriyor. Bir kaç kere balkona çıkartıp tavuk kanat falan yaptım harika oldu. Plakaları çıkartıp bulaşık makinesinde yıkıyorum.

İlginizi Çekebilir:  BİM SGS Ağaç Kesme Motoru (Hızar) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arzum AR-2037 Mistost Tost Makinesi Alınır Mı?

Eğer bir tost makinesi alacaksanız Arzum ürünlerini almanızı tavsiye ederim. Çünkü Arzum’u herkes ömürlük cihazlar üretmesiyle bilir. Arzum Ar2037 tost makinesi, A101 markete kampanya ürünü olarak piyasa fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Bu sebeple eğer bulursanız kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Arzum tost makinesi konusunda teknolojinin son noktasına gelmiş markalardan bir tanesidir. Gözünüz kapalı şekilde Arzum AR2037 Mistost tost makinesini alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.