Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden bir tanesi olan Philips’in 50PUS7608 50″ Ultra HD Smart LED televizyonu nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips 50PUS7608 50″ UHD Smart LED TV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Dünyada yüzlerce marka ve modelde televizyon bulunmaktadır. Ancak filmlere bile konu olan Philips’in televizyonları piyasadaki en kaliteli televizyonlar arasındadır. Günümüzde ve eskiden bir Philips televizyon sahibi olmak statü göstergesiydi. Philips televizyonlarının tarihi, Türkiye’de ilk televizyon yayından daha eskidir.

Bugün yüzlerce marka olmasına rağmen Philips, kalitesi, özellikleri ve uzun ömürlülüğü ile ön plana çıkıyor. Bu konuda A101 marketlerde satılan modeli olan Philips 50PUS7608 modeli 50 inç ekran boyutunda alınabilecek en iyilerden bir tanesidir.

Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özelliklerine baktığımız zaman çağın gereksinimleri neyse onu karşılayan bir markadır. 50PUS7608 televizyon en teknolojik cihazlar arasındadır.

İlginizi Çekebilir:  Philips HD9870/20 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ekran Özellikleri: 50 inç büyüklüğünde 4K ultra HD LED ekrana sahiptir. Ekran çözünürlüğü 3840×2160 pikseldir. 60 Hz ekran yenileme hızı sayesinde akıcıdır. HDR10 ve HDR10+ uyumludur.

Multimedya Özellikleri: Smart TV olduğu için uygulama üzerinden yayın izleyebilme imkanı sunuyor. Youtube, Philips TV mağazası, Prime video ve Netflix uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. Ancak istenilirse uygulama yükleyebilme imkanı sağlar. Google Home sesli asistan ile çalışabilmektedir. Çift çekirdekli CPU’ya 2 RAM ve 8 GB dahili hafıza eşlik ediyor.

Bağlantı Özellikleri: 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yeri vardır. Wifi teknolojisi sayesinde kablosuz internet bağlantısı sağlayabilir. Diğer taraftan web tarayıcısı ile internet sitelerine giriş yapabilirsiniz. İstenilirse LAN / Ethernet kablosu ile de internete bağlanılabilir.

İlginizi Çekebilir:  Philips (HI5918/20) Buhar Jeneratörlü Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin oturma odası için bir televizyon almak istiyordum. İnternette araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm, Philips 50PUS7608 model kodlu televizyonu aldım. Kısa bir kurulum aşamasından sonra izlenebilir hale geldi. Gerçekten parasına göre bana çok şey sunduğunu düşünüyorum. Daha ekranını açtığımda canlı ve net görüntüsü dikkatimi çekti. Kanal geçişleri sırasında hiç bekleme yapmıyor. Ses kalitesine bayıldım diyebilirim. Filmleri yüksek sesle izlerken karıncalanma olmuyor. İnternet bağlantısı hemen oluyor. Uygulamalara hızlı bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Netflix ve Youtube gibi internet tabanlı uygulamaları izlerken asla atma ve donma gibi şeyler olmuyor. Kumandasında her şeye tek tuşla ulaşım imkanı sağlayabiliyorsunuz.

Philips 50PUS7608 50 İnç UHD Smart LED TV Alınır Mı?

Philips televizyonları zaten gözünüz kapalı alınacak cihazlardır. Çünkü Philips’in kötü bir ürün üreteceğini kimse düşünmez. Ben A101 marketten piyasa fiyatının bile çok daha altına aldım. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Oturma odası gibi yerler için oldukça ideal bir televizyon. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.