Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin en bilindik elektronik markalarından bir tanesi olan Arzum’un AR5038 Pery saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR5038 Pery saç kurutma makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Duş sonrası özellikle kadınlar saç kurutma ihtiyacı duyarlar. Piyasada kaliteli kalitesiz onlarca saç kurutma makinesi üreten marka vardır. Ancak Arzum, ülkemizin en çok satılan ve bilinen köklü markalarından bir tanesidir. Saç kurutma makinesinde de oldukça başarılır bir markadır. AR5038 Pery model saç kurutma makinesi de üstün özellikleri, kalitesi ve uzun ömürlü olmasıyla öne çıkan bir cihazdır.

Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2300 watt gücünde bir motoru bulunmaktadır. Hava filtresi sayesinde oldukça temizdir. Profesyonel AC motor özelliği vardır. 2 kademeli üfürme, 2 kademe sıcaklık ayarı vardır. Ayrıca ısı ayarı hıza bağlı olarak otomatik yapılmaktadır. Soğuk hava üfleme özelliği mevcuttur. Siyah ve gri renk seçenekleri vardır. Kutusunun içinde dar üfleme başlığı çıkmaktadır. Kablo uzunluğu 1 metredir. 

Teknik Özellikler
Sıcak Ayarı İki Kademe
Güç 2300 W
Soğuk Üfleme Var
Dar Başlık Var
Fön Başlığı Yok
Renk Siyah, Gri
Hava Filtresi Var
Otomatik Kapanma Yok
Garanti Süresi 2 Yıl
İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 50 İnç 4K Android TV Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım saç kurutma makinem bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Araştırma yaparken A101’e indirim ürünü olarak geldiğini gördüğüm Arzum AR5038 Pery saç kurutma makinesi aldım. Her gün kullanıyorum ve bir sorun ile karşılaşmadım. 2. kademe sıcak ayarı yakacak seviyede ısıtıyor. Ilık ayarında ise tam olması gereken gibi. Sıcak üflerken soğuğa aldığımda anında soğuk üflemeye başlıyor. Kablosunun 360 derece olmaması bence eksiklik olmuş. Çalışırken epey bir ses çıkartıyor.

Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Arzum kalitesini zaten herkes bilir ve anlatmaya gerek yok. Uzun ömürlü ürünler üretmektedir. Parasına göre güzel bir kurutma makinesidir. Ayrıca bu fiyata Arzum markasına sahip olmuş oluyorsunuz. Tam bir fiyat performans ürünüdür. Gözünüz kapalı bir şekilde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diyorum.

İlginizi Çekebilir:  SEG SCM 7101 7 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.