Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Xiaomi’nin Mi S10T robot süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Xiaomi Mi S10T robot süpürge inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Günümüzde artık ev işlerinde robotlar yardımcı olmaya başladı. Yemek yapmaktan temizliğe kadar her ev işinde robotlar iş görür hale geldiler. Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden birisi olan Çinli Xiaomi ise robot süpürge konusunda çok başarılı bir markadır. Dünya robot süpürge pazarında ilk 5 sırada yer alan Xiaomi, Türkiye’de her ne kadar cep telefonu ile biliniyor olsa da robot süpürge konusunda da oldukça başarılıdır. Bu konuda Mi S10T robot süpürge ise Bim, A101, Şok ve Migros gibi marketlerde çok uygun fiyatlara satılabilmektedir.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Genel Özellikleri: Bu robot süpürge hem süpürme hem de mop amacı ile üretilmiştir. Sert zemin ve halı gibi kullanım alanına sahiptir. Gerçek zamanı konum, çarpma önleyici, otomatik güncelleme, Gyro navigasyon, kablolara takılmayan tasarım, yıkanabilir toz haznesi, temizlik fırçası, elektronik kontrollü su haznesi ve yıkanabilir rulo fırça gibi özelliklere sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Fantom CC3500 Cyclone Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 70 W gücünde motora sahiptir. 8000 Pa emiş gücü vardır. Çalışması için gücünü 5200 mAh bataryadan almaktadır. 180 m² (metrekare) alanı tek şarjla temizleyebilmektedir. 14.4 V pil voltajı bulunuyor. Ayrıca 20 mm yüksekliği aşabiliyor. Üzerinde 18 adet sensör bulunmaktadır. Ayrıca kendine has haritalama özelliği vardır. Bu haritalama işlemini lazer ve slam yöntemi ile yapmaktadır. Otomatik ve temizlik sırasında şarj edilebilme, düşme engelleyici sensör, zamanlayıcı, oda sınırlama ve wifi gibi ek özelliklere sahiptir.

Temizleme Özellikleri: Islak mop bulunuyor. 1 adet yan fırçaları mevcuttur. 450 ml toz ve 250 ml su hazne kapasitesi vardır. Kontrolü ise mobil uygulama ve amazon alexa ile Google asistan üzerinden yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Watch 2 Pro Akıllı Saat Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Boyutları ve Ağırlığı: 34.5 cm en, 10.2 cm yüksekliği ve 34.5 cm kalınlığı bulunuyor. Cihazın ağırlığı 3.8 kilogramdır. Sadece siyah renkte üretilmiştir.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde bebek doğduktan sonra yere sürekli küçük küçük parçalar düşüyordu. Bu yüzden sürekli elektrikli süpürge çalıştırmam gerekiyordu. Bu duruma bir çare ararken robot süpürge alma ihtiyacı duydum. Bu sebeple Bim’e indirimli olarak geldiğini gördüğüm Mi S10T robot süpürge aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra şarja taktım. Tam dolduktan sonra uygulamalarını yükledim ve kullanmaya başladım. Gerçekten çok başarılı bir temizlik yapıyor. Evi dip köşe demeden temizliyor. Ayrıca evin haritasını kendi kafasında kurdu ve sürekli geziniyor. Asla düşme ve çarpma yapmıyor. Sensör algılaması çok başarılı. Wifi ve uygulama üzerinden yönlendirebilmek çok güzel.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Alınır Mı?

Xiaomi cihazları çok kaliteli oluyor. Bu ürün benim işimi fazlasıyla görüyor. Halı üstünde ve parke üstünde güzel iş çıkartıyor. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.