Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en eski markalarından bir tanesi olan Arzum’un AR5040 violet epilasyon aleti nasıl, iyi mi ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR5040 Violet epilasyon aleti inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’nin en köklü ve eski ev aletleri üreten markalarından bir tanesi olan Arzum, mutfak aletleri ve kişisel bakım ürünlerinde oldukça kaliteli ve sağlam ürünler üretmektedir. Kadınların vazgeçilmez cihazlarından bir tanesi olan epilasyon cihazı konusunda da teknoloji olarak en üstlerde yer almaktadır. Arzum’un AR5040 Violet epilasyon aleti ise uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekmektedir.

Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bu epilatör ile yüz, koltuk altı, bikini bölgesi ve dudak üstü gibi yerlerdeki tüyleri rahatlıkla alabilirsiniz. 18 cımbızlı sistemi sayesinde tüyleri kökünden alabiliyorsunuz. Kuru kullanım şekline uygundur. 2 farklı hız ayarına sahiptir. Şarjlı bir sisteme sahip olduğu için kolayca taşınabilir. Epilasyon başlığı düğme yardımıyla çıkartılabilir. Kutusundan şarj adaptörü, temizleme fırçası, ana gövde ve saklama kılıfı çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Kullanıcı Yorumu

Esmer tende olduğum için çok fazla tüylenme oluyor. Sürekli bir epilasyon cihazı kullanmak gerekiyor. Bende bu sebeple A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Arzum Ar5040 Violet epilasyon aletini aldım. Kullanımı gayet kolay ve rahat. Tüyleri kökünden aldığı için uzaması çok uzun sürüyor. Bikini bölgesi ve koltuk altında çok başarılı. Kalın kılları bile rahatlıkla alabiliyor. Diğer taraftan şarjlı olması tatil zamanlarında çok fayda sağlıyor. Şarjını tam doldurduktan sonra 10 gün kadar her gün kullanıyorum. Tutma yerini kaymaz yapmışlar. Bu da cihazın kullanımı sırasında tutmayı kolaylaştırıyor. Kalın kıllarda bile oldukça başarılır. Çalışırken asla yolma acısı hissetmiyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Akıllı Drone Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Arzum AR5040 Violet Epilasyon Aleti Alınır Mı?

Arzum’um kaliteli ürünleri olduğunu biliyorum. Zaten uzun yıllar ütü gibi pek çok cihazını kullanıyordum. Epilatör olarak tercih ettim ve aldığım için gayet memnunum. A101’de piyasa fiyatının çok daha altına satılıyor. Fiyat performans olarak oldukça iyidir. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.