Onvo OVFRY08-MNL Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli ev elektroniği üreten markalarından bir tanesi olan Onvo’nun OVFRY08-MNL kodlu airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo OVFRY08-MNL Airfryer teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.,

Eskiden kızartmalar yağın içine atılarak yapılırdı. Bu durum hem fazla yağ nedeniyle sağlıksız olurken hem de yağ israfının artmasına neden oluyordu. Ancak son zamanlarda yağsız fritözler yani airfryer cihazları popüler olmaya başladı. Piyasada çok çeşitli marka airfryer vardır. Bunlar arasında uçurum denilecek kadar fiyat farkları da vardır. Onvo ise uygun fiyatlı olarak herkesi airfryer sahibi yapan bir yerli marka olarak karşımıza çıkıyor. A101 markette satılan Onvo ovfry08-mnl kodu airfryer ise manuel kontrollü uygun fiyatlı ama yüksek özellikli bir airfryerdır.

Onvo OVFRY08-MNL Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1700 Watt gücü de 6.5 litre kapasitelidir. 80 ile 200 derece arasınca pişirme sıcaklığı aralığı vardır. Zamanlayıcı özelliği mevcut olup 1 ile 60 dakika arasında ayarlanabilmektedir. Yüksek hızlı hava sirkülasyonu teknolojisine sahiptir. Bulaşık makinesinde kolay yıkanabilmesi için pratik çıkabilen sepeti mevcuttur. Manuel olarak ayarlanabilmektedir. 8 pişirme modu sayesinde kızartma, hamur işi ve et başta olmak üzere pek çok yiyeceği pişirebiliyorsunuz. Standart fritözlere göre %80 oranında daha az yağ harcamaktadır. Ayrıca pişirme bittikten sonra otomatik kapanma özelliği vardır. Pişirdiğiniz yiyecek hazır olduğunda sizi sesli olarak uyarmaktadır. Pratik kullanıcı ve bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde ev hanımlarının işini kolaylaştırmaktadır. Gövdesinde paslanmaz çelik ve plastik malzeme kullanılmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Luxell XXL 7.5 L Fastfryer (Airfryer) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Onvo OVFRY08-MNL Airfryer Kullanıcı Yorumu

Arkadaşlarımda gördükten sonra hoşuma gittiği için bende bir airfryer almak istiyordum. Ancak çok param olmadığı için A101, Bim ve Şok gibi indirim marketleri takip ediyordum. A101’e geldiği için bir Onvo OVFRY08 model bir airfryer aldım. Öncelikle ürün beklediğimden daha kaliteli çıktı. Geniş haznesi sayesinde dört kişilik kendi aileme kızartmalar yapıyorum. Patates kızartmasını sanki yağda kızartılmış gibi çıtır çıtır yapıyor. Buzlu yiyecekleri programlayıp koyduğum zaman çok iyi bir şekilde pişiriyor. Az yağ harcaması sebebiyle kısa sürede kendi parasını amorti edeceğe benziyor. Pişirme sırasında dışarı hiç buhar vermiyor. Ayrıca kızartma kokusu minimum seviyede.

Onvo OVFRY08-MNL Airfryer Alınır Mı?

Piyasada baktığınız zaman çok farklı markalardan airfryer cihazları olduğunu görürsünüz. Onvo markası adı çok bilinmemesine rağmen oldukça kaliteli ve özellikli yağsız fritöz üretmektedir. Ben uzun zamandır onvo airfryer kullanıyorum ve çok memnunum. Tam bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5536 Airfryer 5 L Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.