Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ümit bisikletin üretmiş olduğu 28 Delta N3 model elektrikli bisiklet nasıl, iyi mi ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Ümit 28 Delta N3 elektrikli bisiklet inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ümit bisiklet markası Türkiye’de uzun yıllardır bisiklet üreten markalarından bir tanesidir. 90’lı yıllarda çocukluğunu yaşayan insanların Ümit bisiklet sahibi olmak hayallerini süslerdi. Gelişen teknoloji sayesinde Ümit bisiklette ürün yelpazesini geliştirdi. Bu konuda en son piyasaya sürdüğü modeli olan 28 Delta N3 model elektrikli bisikleti kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Firma zaten bisiklet konusundaki tecrübesini elektrikli bisiklette de devam ettiriyor.

Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Ortadan katlanabilir olması taşımasını kolaylaştırıyor. 28 Delta N3’ün 250 W gücünde bir motoru ve 36 V bataryası bulunuyor. Şarj süresi 0’dan %100 seviyesine 5-6 saat kadar sürüyor. Bataryası Ananda marka olması sebebiyle oldukça uzun ömürlüdür. 28″ jant çapı ile şehir içi kullanımlar için çok uygundur. Eski bisikletler gibi pabuçlu V fren sistemine sahiptir. Shimano Nexus 3 model vites artırıcısı bulunuyor. Bu bisikletin net ağırlığı 26.2 kg olarak ölçülmüştür. Direksiyonunda ışıklı gösterge bulunuyor.  Ön ve arka far enerjisini harici pil ile sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS ZF10 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet

Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Hafta sonları sahil kenarında uzun sürüşler yapmak için bir elektrikli bisiklet almak istiyordum. Araştırma yaparken bir anda Ümit bisiklet markasını görünce çocukluğum aklıma geldi. Bende anıları canlanınca Ümit 28 Delta N3 model bir elektrikli bisiklet aldım. Sürüşü gayet güzel ve konforlu Frenleri eski sistem olduğu için mesafesi biraz uzun. Ortadan katlanır olduğundan arabanın bagajına rahatlıkla sığıyor. Yokuşlarda bile güzel bir performans sergiliyor. Bazen kızımı arka selesine oturtuyorum ve geziye çıkıyoruz. Sürüş konusunda bir sıkıntı yok. Ancak biraz daha farklı teknolojiler kullanılabilirdi. Örneğin gösterge ekranı ışık yerine LCD veya dijital olabilirdi. Fren sistemi de disk olması yine iyi olabilirdi. Kadınlar için de çok ideal bir bisiklet. Eşim de arada sırada bu bisiklet ile gezintiye çıkıyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS RZ 6 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı? RZ6 Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Ümit 28 Delta N3 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Fiyatı piyasaya göre biraz pahalı. Ama ben bu bisikleti almadan önce Ümit markası için aldım. Yine de bir elektrikli bisiklet almak istiyorsanız mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.