Fakir RS 720 Robot Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’de küçük ev aletleri denilince ilk akla gelen markalardan olan Fakir’in RS 720 robot süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir RS 720 robot süpürge teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Evlerimizin temizliğinde artık hiçbir şeye fazla güç ve zaman harcamak istemiyoruz. Ayrıca bir evin sürekli olarak süpürülmesi gerekiyor. Ancak ev kadınları için ev süpürmek her zaman işkence olmuştur. Son yıllarda bu konuda robot süpürgeler kullanılır hale geldi. Aktif edildikten sonra başında birisinin durması gerekmeden kendi kendine evi süpürmektedir. Fakir ise küçük ev aletlerinde her zaman öncü markalardan bir tanesi olmuştur. Fakir’in RS 720 (Robert II) robot süpürgesi ise uygun fiyatı ve kalitesiyle dikkat çekmektedir.

Fakir RS 720 Robot Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Son teknoloji ürünü olan bu robot süpürge, şuan için Türkiye’nin en çok satılan cihazlarından bir tanesidir. Hatta Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde de bolca satıldığını görürüz. Peki ya teknik özellikleri nelerdir?

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Şoför Kulaklığı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikler: Islak zemin ve halı kullanımı için idealdir. Motor gücü 24 w ile oldukça etkilidir. Lityum pili uzun ömürlü olmasıyla bilinmektedir. 2400 mAh gücünde bataryası bulunmaktadır. Şarjı 0’dan %100 seviyesine 5 saatte gelmektedir. Tam dolu batarya ile 2 saat boyunca çalışabilmektedir. Çalışırken 65 desibel (dB) ses çıkartmaktadır. Ayrıca çarpma önleyici gibi özellikleri vardır. Pil voltajı 14.4 V değerindedir. Wifi ile uzaktan kontrol edilebilmektedir.

Kullanım Özellikleri: Sensörlü yapısı sayesinde otomatik kontrol edilme ve akıllı yön bulma sistemi bulunmaktadır. Engel, merdiven ve köşeleri algılama özelliği vardır. Otomatik şarj olma özelliği vardır. Ayrıca programlanabilir temizleme ve kolay boşaltma gibi fonksiyonlara sahiptir. Ayrıca basamak kenarlarına geldiği zaman düşme engelleyici sensörü mevcuttur.

Boyutlar ve Ağırlık: Sadece beyaz renkte üretilmiştir. 32.6 cm çapı vardır. Fakir RS 720 ağırlığı ise 3 kilogramdır.

İlginizi Çekebilir:  Piranha Akıllı Drone Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fakir RS 720 Robot Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evde küçük bebek olduğu için halılarda sürekli olarak bir pislik oluyor. Çünkü malum çocuk elinde yiyecekle evin her yerinde geziyor. Bunun için sürekli eski süpürgelerle uğraşmak yerine robot süpürge aldım. Ben Bim markete aktüel ürün olarak geldiği için uygun fiyata bir Fakir Robert II RS 720 robot süpürge aldım. Çok hafif yapısı olması taşıma sırasında kolaylık sağlıyor. Tam şarj ettikten sonra evin içine bırakıyorum ve köşe bucak her yeri kendi kendine temizliyor. Telefonumdan uygulama ile wifi bağlantısı yapıp süpürgeyi yönlendirebiliyorum. Daha önce markası bilinmedik bir robot süpürge kullanmıştım ve çöpleri algılamıyordu. Ancak bu halı ve sert zeminlerdeki tüm pislikleri algılayıp tertemiz yapıyor. Tam şarja doldurduktan sonra 2 saat kadar çalışıyor. Süpürme sırasında çıkarttığı ses çok fazla rahatsız etmiyor. Oldukça sessiz bir şekilde çalışıyor.

Fakir RS 720 Robot Süpürge Alınır Mı?

Fakir markasının kalitesini ve güvencesini zaten bilmeyen yoktur. Ben Fakir markalı ev aletlerini gözüm kapalı alırım. Bim markette piyasanın çok altında bir fiyata satıldığı için aldım ve kullanıyorum. Cihazımdan çok memnunum ve size de gönül rahatlığı ile alabilirsiniz diyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.