Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin köklü ve eski küçük ev aletleri üreticisi olan Arzum’un AR695 peta seramik tabanlı ütüsü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR695 ütü inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Türkiye’nin en eski markalarından bir tanesi olan Arzum, özellikli ve sağlam ürünleriyle dikkat çekmektedir. Ürettiği her ürün uzun ömürlü ve sağlamdır. Ütü konusunda yılların verdiği tecrübeye sahiptir. Zaten ütü uzun yıllardır her evde olması gereken bir alettir. Arzum ütü konusunda çok ciddi pazar payına sahiptir. Bazen A101, Şok ve Bim gibi marketlerde çok uygun fiyata ütüleri satılmaktadır. Benim de A101’den aldığım Arzum AR695 kodlu peta seramik tabanlı ütü hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Nasıl ve İyi Mi?

Arzum peta seramik tabanlı ütü fiyatına göre oldukça kalitelidir. Zaten Arzum’un kalitesi tartışmaya kapalıdır. Teknik özellikleri ise şöyledir.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR5038 Pery Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: 2400 W gücünde ısıtma kapasitesi vardır. Su haznesi 260 ml su almaktadır. Dakikada 35 gram buhar çıkışı sağlamaktadır. Ayrıca şok buharı dakika 120 grama kadar çıkabilmektedir. 360 derece dönebilen kablosu sayesinde kolaylık sağlıyor. Değişken buhar ayarı, kendi kendini temizleme ve çalıştığını gösterir ışık bulunmaktadır. Ütü yaparken su önlemesini engelleyen sistem vardır.

Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Kullanıcı Yorumu

Eski ütüm bozulduğu için evime bir ütü almam gerekiyordu. Bu sebeple a101’de ucuz gördüğüm için Arzum ütü aldım. Parasının uygun olması ve arzum markası bu ürünü almam için en büyük etkenlerden. Öyle çok bir beklentiniz olmasın. Ancak iş görüyor diyebilirim. Otomatik kapanma özelliği olmaması kötü yönü. Ayrıca bazen ütü yaparken su damlattığı oluyor. Seramik tabanı fişe takınca çabuk ısınıyor. Kablosunun dönebilir olması ütü yaparken kablonun dolaşmasını engelliyor. Her gün muhakkak çalıştırıyorum ve 1 yıldır sorun yaşamadım. Ancak dediğim gibi parasının ürünü diyebilirim. Ütü yapması ve zor açılan kumaşlarda iyi iş çıkartıyor.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikler

Arzum AR695 Peta Seramik Tabanlı Ütü Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman çok ucuz olduğunu göreceksiniz. Arzum markalı bir ürünü bu paraya almanız bence güzel. Ancak biraz önce dediğim gibi asla çok bir beklentiniz olmasın. Bekar ve tek yaşayanlar için ideal bir ütü ancak uzun ütülemeler sırasında sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Sonuç olarak tam bir fiyat performans ütüsü diyebilirim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.