Homend Toastbuster Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Homend’in Toastbuster tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend Toastbuster tost makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Mutfakların olmazsa olmaz elektrikli aletlerinden bir tanesi tost makinesidir. Hemen her öğün yemek için tost makinesi ile güzel yemekler çıkartılabiliyor. Bu konuda her markanın tost makinesi bulunuyor. Bazıları için adeta servet isterken, bazı markaların fiyatları ucuz oluyor. Homend’de uygun fiyatlı ama kaliteli ev aletleri üreten bir markadır. Özellikle küçük ev aletleri konusunda adından çok fazla söz ettirmeye başlamıştır. Toastbuster modeli ile tost makinesi konusunda oldukça başarılı ve özellikli cihazlar üretmektedir. A101, Bim ve Şok gibi indirim marketlerde çok uygun fiyatlara alabileceğiniz bir tost makinesidir.

Homend ToastBuster Tost Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Bu makinenin model kodu rengine göre değişmektedir. Bunlar “kırmızı 1331h, krem gold 1360h, kırmızı gold 1361h ve mor gold 1363h” ürün kodu ile satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: 1800 W güç ile oldukça sıcak olabilmektedir. 180 derece açılabilen ızgarası bulunuyor. 220-240 V ev elektriğinde çalışabilmektedir. Kısa devre koruması bulunmaktadır. Ayrıca pişirme plakaları çıkartılıp temizlenebilmektedir.

Genel Özellikleri: Yanma, yapışmaz ve yüksek ısıya dayanıklı plakaları vardır. Izgara özelliği vardır. Ayrıca makinenin yüksekliği ayarlanabiliyor. Tek taraflı plaka kullanımına olanak sağlıyor. 4 kademeli sıcaklık ayarı ile yiyecek pişirirken sıcaklık ayarı yapabiliyorsunuz. Tost ve ızgara makinesi olarak kullanabilme imkanı sunuyor. Isı ayar düğmesi ile kısa sürede ısınabiliyor. Yağ kanalı sayesinde temiz kullanım sağlıyor. Makinede kullanılan plastikler ısıya dayanıklıdır. Dik konumda durabildiği için kullanmadığınız zamanlarda az yer kaplamaktadır.

Homend ToastBuster Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Çocuklar okula gitmeden önce hemen her sabah tost makinesini çalıştırıyorum. Çünkü çocuklara sıcak ekmek kızartma ve tost yapmak zorundayım. A101’e uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Homend Toastbuster tost makinesi aldım. Ben arada sırada et ve tavuk pişirmek için kullanıyorum. Sanki ızgarada yapmış gibi sulu bir şekilde yapıyor. Ayrıca biber ve domates közlemek isterseniz çok harika işler çıkartıyor. Plakası bir bütün ekmeği tam olarak alıyor. Sıcaklık ayarı sayesinde ekmek kızartma işini çok iyi yapıyor. Kendinden çok daha pahalı tost makinelerinden hiç bir farkı yok.

İlginizi Çekebilir:  Starcom Gıda Vakum Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Homend ToastBuster Tost Makinesi Alınır Mı? 

Homend yerli bir marka olduğu için oldukça uygun ürünleri var. Ancak tost makinesi kesinlikle kalitesiz değil. Benim her ihtiyacımı fazlasıyla görüyor. Her gün çalıştırmama rağmen daha bir kere bile arıza vermedi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.