Kiwi KTM 2910 Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Ucuz küçük ev aletleri ile mutfak cihazları üreten Kiwi’nin KTM 2910 çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KTM 2910 çay makinesi inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Kiwi markası son yıllarda piyasada fazlaca görülmeye başladı. Yerli bir marka olması ve özellikli ürünleriyle dikkat çekmektedir. Ayrıca Türkiye’nin yurt dışına ihracat yapan firmalarından bir tanesidir. Özellikle küçük ev aletlerinde her kategori de bir ürünü vardır. Çay makinesi konusunda da KTM 2910 cihazı ile A101, Şok, Bim ve Migros gibi market raflarında bolca görülmektedir. KTM 2910 çay makinesi üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekmektedir.

Kiwi KTM 2910 Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1850-2200 W arası su ısıtıcı gücü vardır. Ayrıca 162 ile 189W sıcak tutma sıcaklık aralığı vardır. Türkiye’de üretilmiş bir ürün olan KTM 2910 2 yıl garantilidir. Alt su ısıtma bölümü hacmi 1.8 litredir. Cam demliği ise 0.9 litre kapasitelidir. Cam demliği yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. Filtresinin kolay çıkartılabilir olması temizlenmesinin basit olmasını sağlıyor. Alt elektrik tabanı üzerinde su ısıtıcı 360 derece dönebilmektedir. Paslanmaz gizli rezistans bulunmaktadır. Enerji tasarruflu otomatik sıcak tutma özelliği mevcuttur. Su ısıtıcı ve çay makinesi olarak kullanabilmeye olanak sağlamaktadır. LED ışıklı güç göstergesi kırmızı yandığı zaman suyu kaynatmış, yeşil yandığı zaman sıcak tutmak için çalışıyor demektir. Susuz çalışmayı önlemek için emniyet sistemi vardır.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Elektrikli Çay Makinesi

Kiwi KTM 2910 Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

A101’e uygun fiyatlı aldın aldın ürünü olarak geldiğini görünce evime bir tane aldım. Zaten çok fazla tüketen bir aileyiz. Akşamları sürekli ocakta çay oluyordu ve bir çay makinesine ihtiyacımız vardı. Bende Kiwi KTM 2910 çay makinesini aldım. Üst demliği sıradan 4 kişilik bir aile için yeterli hacme sahip. Ayrıca yaptığı çay güzel demleniyor. Alt tarafını kettle olarak kullanabiliyorsunuz. Ben bazen bulaşıklar için su ısıtma ihtiyacım olduğunda alt tarafını kullanıyorum. Akşam çayı demledikten sonra sıcak tutma özelliğini açtığımda hep sıcacık çaylar içiyoruz. Cam demlik olması koku yapmasını engelliyor. Ayrıca cam demliği bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Alt tarafındaki metal su ısıtıcı paslanma ve kireçlenme yapmıyor. Açık unutup giderseniz su kaynadığı zaman kendi kendine kapanıyor. Ayrıca sus çalıştırmaya çalıştığınızda otomatik engelleyici bulunuyor. Alt kısmının üstünde 360 derece dönmesi çay doldururken çok kolaylık sağlıyor. Ayrıca su ısıtıcı ve demlik tutma yeri çok ergonomik.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5535 (5 Litre) Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KTM 2910 Çay Makinesi Alınır Mı?

Çay makinesi gerçekten, sıradan ocakta çaydanlığa göre oldukça daha ekonomik ve güvenli. Çünkü hiçbir şekilde devrilme riski bulunuyor. Ayrıca aklınız sürekli ocakta çay vardı gibi sorulara takılıp kalmıyor. Yaptığı çayın lezzeti, demlik çaydanlıkla farksız. Ben evimde uzun süredir kullanıyorum. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.