Bim Heifer Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Heifer saç kurutma makinesi nasıldır ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer saç kurutma makinesi özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Özellikle Bim mağazalarında aktüel ürün olarak çok fazla karşımıza çıkan Heifer saç kurutma makinesi hangi ülkenin malı diye çok soranlar oluyor. Heifer markası bir Çin ürünüdür. Türkiye’de Bim tarafından ürünleri satılan bir markadır. Uygun fiyatı ve iş görür olması Heifer saç kurutma makinesi alınabilir kılıyor. Ancak özelliklerine iyice bakmak gerekiyor.

Heifer Saç Kurutma Makinesi Nasıl?

Teknik Özellikleri: Uygun fiyatlı olması özellikle öğrenciler, bekarlar ve dar gelirliler için alınabilir olarak kılıyor. 2200 W gücündeki motoru bulunuyor. 2 kademe hız ayarı ve 3 kademe sıcaklık ayar bulunuyor. Ayrıca soğuk üfleme modu ile yaz aylarında büyük kolaylık sağlıyor. Kutusundan ise hava yönlendirme başlığı ile dalgalı ve kıvırcık sağlar için difüzör başlık geliyor.

İlginizi Çekebilir:  Bernardo BRND-117 Çay Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Heifer Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Öğrenci evim için sadece kendim kullanmaya bir saç kurutma makinesi arıyordum. Bu yüzden Bim marketten uygun fiyatı nedeniyle bir Heifer saç kurutma makinesi aldım. Öncelikle öyle çok kalite ve üstün bir performans beklentim yoktu. Sıcak hava üflemesi gayet güzel ama çok fazla tutarsanız saçları yakıyor. Ayrıca çok sesli çalıştığını söylemeliyim. Diğer taraftan üfleme kademesinin 2 olması bence dezavantaj. En yavaş hızda bile çok üfürüyor. Sıcaklık ayarı dediğim gibi. Soğuk üflemede sıkıntı yok ama sıcak biraz fazla oluyor. Ben 1 yıl kadar kullandım ve motoru yandı.

Heifer Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Evet, çabuk bozulur mu diye düşünüyordum. Ben öyle her yıkamada saç kurutan birisi değilim ama bir yılın sonunda motoru yandı. Belki de benim şansıma öyle denk geldi. Garanti süresi 2 yıl olmasına rağmen ben ucuz fiyatı nedeniyle hiç önemsemedim. Yani yılda bir bu makineyi denk getirsem zaten uygun fiyatı nedeniyle karda olurum diye düşünüyorum. İkinci saç kurutma makinem yine aynısı ve sorunsuzca 5 aydır kullanıyorum. Tam bir fiyat performans ürünü olduğunu söylemeliyim.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5535 (5 Litre) Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.