QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bim marketlerde uygun fiyatlı olarak satılan QU QU2200 saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca  QU QU2200 saç kurutma makinesi teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Her evde mutlaka bulunması gereken cihazlardan olan saç kurutma makinesi fiyatları oldukça farklılık gösteriyor. Piyasada hemen her elektronik eşya markasının saç kurutma makinesini bulmak mümkün. Bazıları binlerce lira iken bazıları çok ucuz fiyatlara satılıyor. Bim market zaten ucuz ürünler satan zincir mağazadır. QU model elektrikli ürünleri satmaktadır. Bu konuda çok ucuz fiyatlı olan qu2200 model saç kurutma makinesi özellikleri dikkat çekiyor.

QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2200 W gücünde bir motoru bulunuyor. 2 kademe sıcaklık ve 1 kademe soğuk ayar var. Otomatik kapanma özelliği yok. DC motor tipinde üretilmiştir. Siyah renkte olup kutusundan şekil verici başlıklar çıkmaktadır. 2 yıl garanti süresi bulunuyor. Kablosunun ucunda askı aparatı bulunuyor. Ayrıca 1 metrelik kablosu mevcut. Başlıkları kahverengi kendi gövde rengi ise siyahtır.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY06 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evimde yıllardır kullandığım saç kurutma makinem bozuldu ve yenisini almak istiyordum. Ancak fiyatlarına baktığım zaman çok pahalıydı ve benim bu kadar bütçem yoktu. Bende Bim aktüel ürünleri araştırırken çok ucuz fiyata satıldığını gördüğüm QU 2200 model bir saç kurutma makinesi aldım. Motor gücü gayet güzel ve uzun saçları bile kurutuyor. Ancak çok fazla ses çıkartıyor. İki kademeli sıcaklık ayarında en sıcağa açtığımda çok fazla ısıtıyor. Bu da dikkat etmezseniz saçınızın yanmasına neden olabilir. İlk kademede ise gayet ılık üfleme yapıyor. Sıcakta çalışırken birden soğuk kısmına aldığım hemen soğuk üflemiyor. Başlıkları gayet kullanışlı ve sağlam.

İlginizi Çekebilir:  Arzum AR1111 Starry El Blender Seti Nasıl? Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

QU QU2200 Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Fiyatına göre baktığınız zaman verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla veren bir cihaz. Zaten bu paraya bırakın elektronik bir alet almayı 1 kilo kıyma bile vermiyorlar. Ben aylardır kullanıyorum ve gayet memnunum. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tam bir fiyat performans ürünüdür.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.