Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son zamanlarda oldukça popüler araçlardan bir tanesi olan elektrikli bisikletlerin bir markası olan Skyjet’in nitro seri elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Skyjet Nitro elektrikli bisiklet inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’nin en büyük elektrikli bisiklet üreticisi konumunda MJ Grup, pek çok markayı bünyesinde barındırıyor. Bunlar Kuba ve RKS ile ön plana çıkıyor. Ancak adı çok duyulmamış markalara da sahiptir. Bunlardan bir tanesi de Skyjet E-Bike adı altında satılanıdır. Bim, A101, Migros gibi marketlerde Skyjet model elektrikli bisikletler satılabiliyor. Skyjet Nitro, üstün özellikleri ve uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.

Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: RKS üretimi 250 W gücünde motoru bulunuyor. Hupo marka jel 36V 10 Ah bataryası var. Alırken opsiyonel olarak Samsung akü seçebiliyorsunuz En yüksek hızı 25 km/s olarak ölçülmüştür. Bu bisikletin 35-40 km menzili bulunuyor. 6 vites shimano vites artırma sistemine sahiptir. Şarj süresi ise 4-6 saat arasında tamamlanmaktadır. Çelik krank sistemi kullanılmış olup, tel 20″ jantlara sahiptir. Ön ve arka mekanik disk fren sistemi bulunuyor. Jel selesi sayesinde çok konforlu bir oturma yeri sağlar.

İlginizi Çekebilir:  Xiaomi Himo Z20 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikleri
Motor Gücü 250 Watt
Batarya Kapasitesi 36V 10Ah
Maksimum Hız 25 km/s
Menzil 35-45 km
Şarj Süresi 4-6 Saat
Jant Çapı 20″ inç
Jant Tipi Tel
İskelet Malzemesi Alüminyum Gidon
Fren Kolu KB-039 Elektrikli
Ön/Arka Fren YX-DB06 Çelik Disk
Gösterge Ekranı Var (LCD)
Sele Jel Dolgu
Şasi Çelik
Pedal Çemberi Shimano
Zincir CD408 Match Length
Ön Süspansiyon Çatal Tipi
Ön Aydınlatma LED (Gösterge Kontrollü)
Vites Artırıcı Shimano
Vites Sayısı 6
Net Ağırlığı 27 kg
Taşıma Kapasitesi 125 kg
Arka Aydınlatma LED (Gösterge Kontrollü)
Çıkartılabilir Akü Evet
Garanti Süresi 2 Yıl
Skyjet Nitro Katlanmış Hali

Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte evime yakın olan işime gidip gelmek hem de trafik çilesi çekmemek için Migros’tan Skyjet Nitro elektrikli bisiklet aldım. Ben Konya’da yaşadığım için yollar genelde düz. 85 kilo olmama rağmen rahat rahat gidip geliyorum. Hafif rampalarda pedal desteği yapmadan devam ediyorum. Menzili 35 km gördüm ama daha uzununu denemedim. Frenleri gayet güçlü ve güven veriyor. Ayrıca çok hafif fren kollarına sahip. Çukurlardan geçerken amortisörleri darbeleri güzel emiyor. Gösterge panelinin parametreleri hoşuma gitti. Arka tarafına bazen kızımı bindiriyorum yine de yoluma devam ediyorum.

İlginizi Çekebilir:  RKS Jeep RX5 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Skyjet Nitro Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Skyjet adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak RKS ve Kuba markalarının parçalarını kullanıyor. Diğer taraftan bu markaların servisi baktığı için Türkiye’nin hiçbir yerinde asla parça ve usta sıkıntısı yaşamazsınız. Zaten öyle kronik sorunları olan bir bisiklet değil. Ben 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Sizde almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Zaten fiyat performans açısından baktığınız zaman uygun olduğunu göreceksiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.