Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en iyi markalarından bir tanesi olan Blaupunkt’un akıllı tartısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Blaupunkt akıllı tartı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Blaupunkt, 1924 yılında Almanya’da kurulmuş bir firmadır. Genelde otomobil ses ve teyp cihazlarıyla tanınmaktadır. Türkiye’de her ne kadar bilinmese de daha başka cihazları da vardır. Bunlardan bir tanesi de mobil uyumlu smart baskül ürünüdür. Blaupunkt akıllı tartı kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekmektedir. Teknoloji mağazalarında çok fazla görülmese de Bim gibi zincir marketlere indirimli ürün olarak gelmektedir. Bu baskül piyasada “Blaupunkt SW500 Body Master Smart” adı ile satılmaktadır.

Blaupunkt Akıllı Tartı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 30×30 cm boyutlarında kare bir tartıdır. Üst tarafında kırılmaya karşı 6 mm temperli cam kullanılmıştır. 180 kg tartma kapasitesi bulunmaktadır. Android ve İOS cihazlarla uyumludur. 8 kişiye kadar hafızası ile herkes kendine verilerini tutabilmektedir. Beyaz LED ışıklı göstergesi bulunmaktadır. Bluetooth bağlantısı ile telefonlara kolayca kurulabilmektedir. Sesli uyarı gibi başka basküllerde bulunmayan özellikleri vardır. Alt tabanı kaymaz malzemeden üretilmiştir. Blaupnkt tartının ağırlığı 1.45 kg’dır. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Çalışması için 3 adet kalem pil gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Cook Love Erişte ve Makarna Kesme Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Blaupunkt Akıllı Tartı

Blaupunkt Akıllı Tartı Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllar obezite ile mücadele ettim ve sonrasında ameliyat ile kilolarımdan kurtuldum. Doktorum bana her gün kilomu kontrol etmem gerektiğini söylemişti. Bunun için kayıt tutan ve telefon ile uyumlu olan akıllı tartı almam gerekiyordu. Araştırma yaparken Bim markette çok uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Blaupunkt baskül aldım. Kolay bir kurulum sonrasında çalıştırdım. Camı oldukça kaliteli ve çorapla çıktığımda bile kaymıyor. Ayrıca parke üstünde bile sağlam bir şekilde duruyor. Evde 4 kişiyiz ve herkes kendine göre kullanabiliyor. 1 yıl öncesinin bile verilerini saklıyor. Vücut yağ kitle endeksi ve kas hacmi gibi verileri sağlıyor.

Blaupunkt Akıllı Tartı Alınır Mı?

Eğer sizde kaliteli ve mobil uyumlu bir tartı arıyorsanız Blaupunkt akıllı tartıyı mutlaka araştırın derim. Bir baskülde bu kadar özellik olabileceğini düşünmüyordum. Benim gibi kilo probleminiz varsa evinizde muhakkak bulundurmanız gerekiyor. Ben Bim’den piyasa fiyatının %50 daha ucuzuna almıştım. Alman markası ve kendini kanıtlamış olması Blaupunkt’un gözünüz kapalı alınabilmesini sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Dikey Şarjlı Süpürge Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.