Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Kiwi KK3330 Çelik Kettle nasıl, alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Aynı zamanda Kiwi KK3330 Çelik Kettle inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz.

Kiwi küçük ev aletlerinde en sık tercih edilen markalardan biri haline gelmiştir. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sayesinde hem her bütçeye uygun seçenekler sunar hem de kullanışlı ürünleri piyasaya sürer. A101 marketlerde de sık sık ürünleri indirimli fiyatlarla satışa çıkan Kiwi markası özellikle ev hanımlarının gözdesi niteliğindedir.

Kettle de artık her evde bulunan küçük ev aletlerinden biridir. Yemek pişirmeyi ve çay, kahve yapmayı pratik bir hale getiren Kettle’ın markası oldukça önemlidir. Kiwi markasının kolay temizlenebilir ve uzun yıllar kullanılabilir dayanıklılığa sahip modeli KK3330 çelik kettle mutfakta ki tüm ihtiyaçlara hitap eder nitelikte. Ürün şu anda A101 marketlerde indirimli satışta.

Kiwi KK3330 Çelik Kettle Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik özellikleri: Çelik gövde ve otomatik kapak açma özelliklerine sahip kettle’ın iç hacmi 1.7 litredir. 1800 w güce sahiptir ve ışıklı güç göstergesi mevcuttur. 360 derece kablosuz kullanıma sahiptir. Gizli paslanmaz çelik ısıtma elemanına sahiptir. Garanti süresi 2 yıldır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KAF 5535 (5 Litre) Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Kiwi KK3330 Çelik Kettle Kullanıcı Yorumu

Ürünü anneler gününde ananem için aldık. Ananem yalnız yaşıyor ve mutfağında çay demlerken yemek yaparken ayakları ağrıyor. Biz de faydası olabileceğini düşünerek ona hediye götürdük. Evine gittiğimizde biz de kullanıyoruz ve çok pratik bir ürün. Artık ananemin evinde nesacafe yapmak için ocağın başında yarım saat beklememize gerek kalmıyor. Ayrıca fiyatına göre çok şık duruyor ve mutfakta tezgah üstünde sırıtan bir ürün değil. İç malzemesi de kaliteli ve o kadar sık kullanılmasına rağmen pas ve kireç tuttuğunu görmedik. Tabi bunda düzenli temizlenmenin de etkisi var.

Kiwi KK3330 Çelik Kettle Alınır Mı?

Ananem ürünü kullanmaya başladığından beri mutfak işleri pratikleşti ve çok memnun. Duruşu ve metal görüntüsüyle de tezgaha çok yakıştı. Rahat kullanılan bir ürün bu yüzden kesinlikle alınır. İç temizliği de oldukça pratik. A101 marketlerde indirimli fiyattan satılıyor şu an. Kendime de günlük kullanımlar için almayı düşünüyorum. Mutfakta el altında mutlaka bulunması gereken bir ürün o yüzden kesinlikle alınır.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Taste Master Dijital Airfryer Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.