Fakir Veyron XL Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en büyük elektronik ev eşyaları üreticisi markalarından bir tanesi olan Fakir’in Veyron Turbo XL toz torbasız süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Veyron Turbo XL toz torbasız süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Fakir denildiği zaman herkesin aklına en kaliteli ev elektroniği cihazları gelir. Bir Alman markası olan Fakir özellikle elektrikli süpürge konusunda çok gelişmiştir. Ürettiği süpürgeler neredeyse ömürlük seviyede olmaktadır. Fakir’in ürettiği ve çok uygun fiyatlara sattığı üstün özellikli elektrik süpürgeleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Fakir Veyron XL model toz torbasız elektrikli süpürgesidir. Hatta bu cihaz Bim marketlerde çok uygun fiyata satılabilmektedir.

Fakir Veyron XL Elektrikli Süpürge Nasıl ve İyi Mi? 

Teknik Özellikleri: Toz torbasız olduğu için çok temiz ve hijyenik süpürgedir. 750 W motor gücü bulunmaktadır. Toz haznesi 2 litre hacme sahiptir. En yüksek hızda çalışırken 70 desibel ses çıkartmaktadır. Kutusunun içinden kenar, köşe, zemin ve hassas mobilya aparatları çıkmaktadır. Dikey pozisyonda park edilebiliyor. Teleskobik emiş borusu sayesinde kullanımı çok rahattır. HEPA filtresi bulunuyor. Bu sayede alerjilere karşı duyarlı bir elektrik süpürgesidir. Cyclone filtresi yine sağlıklı olması konusunda ön plana çıkartıyor.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY09 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Fakir Veyron XL Elektrikli Süpürge Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllardır Fakir’in eski bir model elektrik süpürgesini kullanıyordum. Ancak artık kırıldığı için kullanamaz hale geldim. Bu sebeple yeniden Fakir süpürge almak için araştırma yapmıyordum. Bu sırada Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Fakir Veyron XL model toz torbasız süpürgeyi aldım. 750 watt motoru olmasına rağmen çok güçlü bir emiş performansı bulunuyor. Kutusunun içinde bir sürü aparat çıkıyor. Halı üstünde çok başarılı emiş yapıyor. Üçgen başlığının hareket ettirilmesi için çok fazla efor sarf etmiyorsunuz. Ama kolay kayıyor olması az temizlediği anlamına gelmiyor. Koltuk minderlerinin arası için köşe aparatını kullanıyorum. Öyle çok sesli çalışan süpürge değil. Küçük çocuk olduğundan bazen geceleri açmak zorunda kalıyorum. İç odada oturanlar süpürgenin sesini duymuyorlar bile. Hortumunda tutma yerleri olması süpürme sırasında elinizin ağrımamasını sağlıyor.  Dikey pozisyonda saklanması kullanılmadığı zaman az yer kaplamasını sağlıyor. Toz haznesinin tek tuşa basarak çıkartıp temizliyorsunuz. Ayrıca süpürge sırasında arkasında toz çıkışı olmuyor. Alerjisi olanları için çok önemli bir özellik.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Pixie Saç Şekillendirme Seti Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fakir Veyron XL Toz Torbasız Süpürge Alınır Mı?

Bence Fakir’in kalitesini tartışmamak gerekiyor. Bu cihazın zaten kalitesini herkes biliyor. Burada fiyatı ön plana çıkıyor. Normalde olması gerekenin neredeyse yarı parasına Bim markette aktüel ürün olarak satılıyor. Benim evim 140 metrekare ve rahat rahat süpürüyor.  Bu fiyatlara alabileceğiniz en iyi elektrik süpürgesidir. Eğer sizin de süpürge ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.