Braun MQ5220WH Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en kaliteli küçük ev aletleri markasından olan Braun’un MQ5220WH model blender seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Braun blender seti inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Ev kadınlarının mutfakta karıştırma, doğrama ve çırpma için büyük yardımcısı olan blender ürünlerinin piyasada çok farklı markada olanları vardır. Ancak mutfak aletleri denildiği zaman insanın aklına gelen ilk markalardan bir tanesi Braun’dur. Braun, Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada oldukça çok satılan kaliteli bir markadır. Bizde bu yazımızda Braund MQ5220WH model blender seti inceleyeceğiz.

Braun MQ5220WH Blender Seti Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Çelik bıçak sistemine sahip olan bu blender, 1000W motor gücüne sahiptir. Dar haznesi 350 ml, dik haznesi ise 500 ml hacme sahiptir. Easyclick teknolojisi ile üretilmiştir. Doğrayıcı bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Haznesi ve motor kısmı plastikten üretilmiştir. 21 farklı hız kademesi bulunuyor. Turbo modu ile sessiz çalışma fonksiyonu bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Arnica Diva GH21590 1200 W Blender Seti Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - Bim
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 1000 watt
Bıçaklar Paslanmaz Çelik
Doğrayıcı Haznesi 350 ml
Büyük Hazne 500 ml
Gövde Malzemesi Plastik
Hız Ayarı 21 Adet
Turbo Modu Var
Sessiz Çalışma Var
Garanti Süresi 24 AY

Braun MQ5220WH Blender Seti Kullanıcı Yorumu

Evimde normalde büyük mutfak robotu kullanıyordum. Ancak küçük bebeğim olduğu için sürekli kurup toplamak zor oluyordu. Küçük bir blender almak istiyordum. Bim markete uygun fiyatlı olarak geldiğini görünce bir Braun blender aldım. En çok dikkatimi çeken yeri 1000w motorunun gücü oldu. Havuç gibi katı ve sert yiyecekleri bile un ufak ediyor. Doğrama haznesi bir iki kişi için yeterli ama küçük olduğu için aile sayısına yetecek kadar doğrama yapamazsınız. Bıçakları oldukça keskin ve arada boşluk bırakmadığı için kolayca doğrama yapabiliyorsunuz. Turbo modda çalışırken bile fazla titremiyor. Alt tarafında kaymaz malzeme bulunduğu için tehlike oluşturmuyor.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 50 İnç 4K Android TV Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Braun MQ5220WH Blender Seti Alınır Mı?

Braun kalitesi zaten tartışılamayacak kadar kendini kanıtlamıştır. Küçük bir blender sahibi olmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Braun oldukça kaliteli ve güzel. Benim gibi sürekli doğrama yapmak zorundaysanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.