Chery Exeed Sterra ES Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Global teknoloji devlerinden biri olan Chery, dizel ve benzinli araçların ardından elektrikli araç modelleriyle de piyasa dengelerini oluşturmaya başladı. Elektrik sarfiyatı az olan modellerle çevreci bir yaklaşımı takip eden marka, performans ve güvenlik anlamında da istenileni her daim veriyor. Bu nedenle Chery, şimdilerde tüm modelleriyle satış rekorları kırmaya devam ediyor.

Markanın prestijini ön plana çıkaran modellerden Chery Exeed Sterra ES, ergonomiyi ve performansı bir araya getirmeyi başarıyor. Modelin öne çıkan özellikleri arasında fren sistemi ve 0’dan 100’e oldukça hızlı çıkması gösteriliyor. İşte, satış rekorları kıran ve merak edilen Chery yeni elektikli araç modeli hakkında merak edilen tüm detaylar.

Chery Exeed Sterra ES Teknik Özellikleri

800V elektrik mimarisi ile enerji tasarrufunu maksimuma çıkaran Chery Exeed Sterra ES modeli, silikon barbür inverter batarya sistemiyle performansı da harika şekilde sunuyor. Ayrıca araç, güçlü motor sistemi sayesinde rakiplerine fark atarak 905 kilometre kadar menzile ulaşabiliyor. Bunlarla birlikte Chery nin yeni modeli, 0’dan 100’e 3,8 saniye içerisinde çıkabiliyor. Modelin şık ve modern tasarımının yanı sıra son paketinde birçok ek özellik de kullanıcılar ile buluşuyor. Araçta 16 inçlik kontrol ekranın yanı sıra 12,3 inç oranında LCD enstrüman paneli ve lüks iki kollu deri kaplama direksiyon simidi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:  Yeni Toyota CHR Nasıl? Özellikleri Yorumları

Chery Exeed Sterra ES modeli, boyut açısından da 194,7 inç uzunluk, 77,9 inç genişlik ve 58,3 inç genişliğe sahipken dingil mesafesi de 118 inç olarak ölçülüyor. Ayrıca araçta LION AI sistemi yer alırken ses kontrol paneli, yüz tanıma sistemi, AR navigasyon ve akıllı ev yetenekleri gibi seçenekler de yer alıyor.

Chery Exeed Sterra ES Kullanıcı Yorumları

Chery Exeed Sterra ES Kullanıcı Yorumları

Son günlerde elektrikli araçlardan birini satın almayı düşünürken karşıma Chery Exeed Sterra ES modeli çıktı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle birlikte aracı bayiden aldık. Araçta yer alan ergonomi, tasarım ve ek özellikler oldukça dikkatimi çekti. Uzun zamandır aracı kullandığım için ek özellikler sayesinde konforlu sürüşler deneyimliyorum. Ayrıca hız tutkum olduğu için trafiğe kapalı alanlarda 0’dan 100’e kısa sürede çıkmasının keyfini de yaşıyorum. Bunların haricinde araçta güvenlik ve performans açısından şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Elektrikli araç almak isteyenlere ilk önerdiğim araçlardan biri oluyor.

İlginizi Çekebilir:  Dacia Spring Elektrikli Nasıl? Kullanıcı Yorumları

Chery Exeed Sterra ES Alınır Mı?

Chery Exeed Sterra ES modeli, markanın premium özelliklerini yansıtırken ekstra özellikleriyle rakiplerine her zaman fark atıyor. Özellikle menzil mesafesi muazzam olan araçta performans düzeyi de hat safhada. Marka tarafından Chery Exeed Sterra ES modelinin fren sistemi için defalarca denenirken aracı satın almak isteyen kişiler, testleri online olarak da izleyebiliyor. Ayrıca aracın 0’dan 100’e çıkış performansı da hız tutkunlarını bir hayli sevindiriyor. Elektrikli araçlar arasında Chery Exeed Sterra ES modelinin kesinlikle alınabileceğini belirtmek gerekiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.