Dijitsu DB100 Tezgah Altı Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli beyaz eşya ve elektronik üreticilerinden bir tanesi olan Dijitsu’nun DB100 büro tipi mini buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu DB100 tezgah altı buzdolabı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ülkemizde çok farklı markalarda beyaz eşyalar bulunuyor. Bunlardan bazıları dünya çağında tanınırken bazıları ülkemizde yerel satışlar yapmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik konusunda uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlar üreten Dijitsu, son yıllarda hemen her ürün yelpazesinde bir cihaz çıkartıyor. Beyaz eşya konusunda da oldukça iddialı olan Dijitsu, DB100 model büro tipi mini buzdolabı ile dikkat çekiyor. Özellikle iş yerlerinde kurtarıcı oluyor.

Dijitsu DB100 Tezgah Altı Buzdolabı Nasıl ve İyi Mi? 

Teknik Özellikleri: 230V ve 50 Hz çalışma gücü vardır. içerisinde sebzelik ve 3 adet raf bulunuyor. Elektrik kaçaklarına karşı koruması mevcuttur. 10W gücünde aydınlatması var. A-G enerji sınıfında F sınıfı elektrik tüketmektedir. Toplamda 93 litre soğutucu hacmi bulunmaktadır. İçerisinde buzluk yani dondurucu bölmesi bulunmuyor. Soğutucu kısmının sıcaklık değeri 5 kademeli olarak ayarlanabilmektedir. Bu buzdolabı 19.3 kilogram ağırlığındadır. Büro tipi olduğu için standart masaların altına rahatlıkla sığabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Elton EL32DAL13 32 İnç Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları - A101
Detaylı Teknik Özellikleri
Voltaj Değeri 220-240V
Çalışma Frekans Değeri 50 Hz
Elektrik Koruması Var
Lamba Gücü 10W
Soğutucu Ayar 5 Kademe
Raf Adeti 4
Sebzelik Var
Raf Malzemesi Plastik
Ağırlık 19.3
Toplam İç Hacim 93 Litre
Yüksekliği 86 cm
Genişliği 47.2 cm
Kalınlığı 45 cm
Enerji Sınıfı F
Ses Seviyesi (Desibel) 38 dB
Garanti Süresi 2 Yıl
Dijitsu DB100 Tezgah Altı Mini Büro Tipi Buzdolabı

Dijitsu DB100 Tezgah Altı Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Sürekli poğaça simit yemekten artık bıkkınlık gelince ofiste arkadaşlarla kahvaltı yapma kararı aldık. Ancak peynir, zeytin, domates ve salatalık gibi kahvaltılık yiyeceklerin bozulmadan saklanması için bir buzdolabı ihtiyacımız vardı. Ayrıca bir dolaba koyacağımız için küçük olmalıydı. Aramızda para toplayıp Bim marketten Dijitsu DB100 tezgah altı mini buzdolabı aldık. Biz dört kişiyiz ve hepimize yetecek kadar kahvaltılığı rahat rahat alıyor. Sıcaklık ayarı olması yaz ve kış aylarında büyük fayda sağlıyor. Dondurucu kısmı yok ama fazla ihtiyacımız olmuyor. Domates ve salatalık gibi yiyecekleri uzun süre taze tutuyor. Çalışırken kesinlikle sesini duymuyorsunuz. Büro tam sessiz olduğu anda bile sesi hiç gelmiyor. Hafif bir buzdolabı olduğu için taşıması çok kolay. Biz iki kişi hiç zorlanmadan oradan orya taşıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Cosori XXL Airfryer (5.5 Litre Wi-Fi) Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dijitsu DB100 Tezgah altı Buzdolabı Alınır Mı?

Biz aramızda çok az para toplayarak bu buzdolabını aldık. İnternette satıldığı fiyatın %50 daha ucuzuna Bim’e indirimli ürün olarak geliyor. Bizim işimizi fazlasıyla görüyor. Fiyat performans olarak alınabilecek en iyi mini buzdolapları arasında. Almak isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.