Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Dijital Hava Fritözü 4,2 L nasıl, iyi mi ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Dijital Hava Fritözü 4,2 L inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Adı karşımıza Airfryer olarak da çıkan dijital hava fritözleri son zamanların en popüler ürünleri haline geldi. Kullanımının pratik olması, normalde çok yağ kullanılarak pişirilen yiyeceklerin bile çok az yağ kullanılarak pişirilmesi gibi özellikleri sayesinde bu ürünü keşfeden herkes mutfağında ona yer vermek istiyor. Ancak yiyeceklerin emanet edileceği bu ürünün markası çok önemli. Çünkü standartlara uymayan bir ürün hayatımıza pratiklik katarken, sağlıksız yiyecekler pişirmemize sebep olabilir. Bu endişelere Tefal son veriyor. Tefal markasının ürettiği Easy Fry Deluxe EY401D15 model dijital hava fritözü hem sağlıklı hem pratik bir üründür. Markanın yıllardır evlerimizde kullanılan ve tescillenen bir marka olması içimizi rahatlatırken, ürettiği ürünün de son derece başarılı olması onu tercih sebebi yapıyor.

Tefal EasyFry Deluxe EY401D15 Dijital Hava Fritözü 4,2 L Nasıl ve İyi Mi?

Teknik özellikleri: Ürün kızartma, ızgara ve fırında pişirme ayarlarına sahiptir. İç hacmi 4.2 litredir. Zil otomatik, otomatik kapanma ve dokunmatik ekranlı rahat bir kullanıcı ara yüzü özelliklerine sahip ürün aynı zamanda pratik yapmak için bir zamanlayıcı (60 dakikaya kadar) içerir. Sıcaklık kontrolü ayarlanabilir. Az yağlı ya da yağsız pişirme yöntemleri için uygundur. Ürünün garanti süresi 2 yıldır.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KMX 3608 El Mikseri Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Detaylı Teknik Özellikler
Güç 1500 Watt
Hacmi 4.2 L
Dış Yüzey Çelik Kaplama
Sıcaklık Ayarı 80-200° Derece
Program Sayısı 8
Otomatik Kapanma Var
Sesli Uyarı Var
Yapışmaz Kaplama Var
Makinede Yıkanabilirlik Var
Yağda Kızartma Uygun
Haşlama Uygun
Izgara Uygun
Garanti Süresi 2 Yıl

Tefal Easy Fry Deluxe EY401D15 Dijital Hava Fritözü 4,2 L Kullanıcı Yorumu

Öğrenci evinde yalnız yaşadığım ve sürekli dışarıdan yemek söylediğim için ürünü bana annemle ablam aldı. İlk başta ön yargılıydım ve ben bunu kullanmayı beceremem dedim. Hatta bir hafta kutusundan çıkarmadım. Şimdi o kadar seviyorum ki. Resmen ilaç gibi bir ürün… Kutusunu açtığım gün neyi nasıl yapacağımı anladım. Ara yüzü baya anlaşılır. Artık dışarıdan yemek söylememe gerek kalmıyor çünkü istediğim her şeyi airfryerimde pişiriyorum. Izgaramı yapıyorum, soframı kurana kadar közlenecek sebzeleri içine koyuyorum ve kısa sürede pişiyor. Kız arkadaşım internetten bir site bulmuş. Airfryer’de yapılabilecek tarifler var. Oradan bakıp bir gün kumpir bir gün pizza ertesi gün bambaşka bir şey yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Awox Dijital Baskül Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu

Tefal Easy Fry Deluxe EY401D15 Dijital Hava Fritözü 4,2 L Alınır Mı?

Ürün hayatınızı düzene sokuyor. Kesinlikle alınır. Yalnız yaşadığım için hiç yemek yapasım gelmiyordu ve durmadan hazır yemek yiyordum. Bu ürün hayatıma girdiğinden beri yemek düzenim oluştu. Onunla yapılabilecek o kadar çok şey var ki. Kahvaltıya ayrı, akşam yemeğine ayrı bir sürü şeyi ekstra ocak ve fırın kullanmadan pişirebilirsiniz. Pişirirken çok az bir yağ atmanız yetiyor. Kızartmaları bile azıcık yağ ile pişirip mis gibi yapıyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.