Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56 Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda tüm dünyada ve ülkemizde oldukça popüler ürünlerden bir tanesi olan Airfryer markası olan Russell Hobbs 26510-56 SatisFry Large Air Fryer Fritöz nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Bim’de satılan Russell Hobbs airfryer inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son yıllarda mutfak aletleri arasında en popüler olanlarından bir tanesi yağsız kızartma ve yiyecekler yapabilen airfryer adı verilen cihazlardır. Bu ürünlerin bu kadar çok sevilmesinin en büyük nedeni az yağ ile muhteşem kızartmalar yapabilmesinin yanı sıra pilav, köfte ve ızgara gibi yiyecekleri de yapabilmeleridir. Türkiye’de çok çeşitli markalardan airfryer modelleri vardır. Russell Hobbs’da yeni yeni ülkemizde adını duyurmaya başlamıştır. Bim, A101, Şok ve Migros gibi marketlerde satılmaya başlamıştır.

Russell Hobbs Satisfry Air Fryer 26510-56 Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1650 W gücündedir. 5 litre pişirme haznesi hacmi vardır. İçerisinde bir adet hazne bulunuyor. 2.1 kilogram yiyecek alabilmektedir. Isı ayarı, zamanlayıcı ve uyarı ışığı özellikleri bulunuyor. Çıkarılabilir haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  SEG SCM 7101 7 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Pişirme Özellikleri: Russell Hobbs airfryer az yağda kızartma ve pişirme, fırınlama yapma ve yağsız kızartma ve pişirme fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca aşısı ısınma önleme, dokunmatik kontrol paneli, kaymaz alt taban, paslanmaz çelik kızartma sepeti, kolay temizlenebilme ve otomatik kapanma gibi özelliklere sahiptir.

Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56

Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56 Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda adını çok fazla duyduğum için bende bir tanesi airfryer almak istiyordum. Ancak fiyat aralıkları çok fazla değişiyordu. Bim’e indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Russell Hobbs airfryer‘ı internetten inceledikten sonra alma kararı verdim. Öncelikle kutusundan çıkarttıktan sonra oldukça şık bir görüntüsü olması dikkatimi çekti. Kullanmadan önce bir sudan geçirdim ve pişirmeye başladım. Tavada kızartmaya göre çok daha az yağ harcıyor. Ayrıca yaptığı kızartma, tıpkı yağda kızartmış gibi çıtır çıtır oluyor. Bir kaç defa pirinç pilavı denedim. Gayet başarılı bir şekilde burcu burcu pilav yaptı. Ben bu airfryer ile köfte ve diğer yemekleri de yapıyorum. Tavukları çok iyi bir şekilde kızartıyor. Kek yapmak istediğimde altını üstünü eşit bir şekilde yapabildi. Pişirme sonrası temizlemesi çok kolay oluyor. Zaten sepetini makineye atıyorum yıkıyor. İç haznesini ise temizleme beziyle kolayca temizliyorum. Pişirme sonrasın program bittiği zaman hem sesli hem de ışıklı olarak uyarı veriyor.

İlginizi Çekebilir:  Honor Watch 4 Nasıl? Özellikleri, Kullanıcı Yorumları

Russell Hobbs Satisfry Airfryer 26510-56 Alınır Mı?

Markasını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak dediğim gibi parasına göre çok kaliteli bir ürün. Ben Bim’den çok ucuza aldım ve kullanıyorum. Arkadaşlarımdan bundan kat kat daha pahalı airfryer görüyorum ve yaptığı kızartmaların benim Russell Hobbs cihazımdan hiç farklı değil. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.