Soultech BIKE-001 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son zamanlarda oldukça fazla aranan araçlardan bir tanesi olan elektrikli bisikletin yerli üreticilerinden Soultech’in Bike-001 katlanabilir elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Soultech BIKE-001 katlanır elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, teknik özellikleri ve incelemesine yer vereceğiz.

İstanbul’da elektrikli bisikletler üretmekte olan Soultech markası, geçtiğimiz yıllarda açtığım üretim tesisi ile müşterilerinin taleplerini tam olarak karşılayan araçlar üretmektedir. Bu noktada yol, dağ, trekking ve çocuk bisikletleri üreten marka, şimdilerde elektrikli bisiklet türüne geçiş yapmıştır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Soultech, güçlü motorlarla birlikte ergonomik bir yapıyı da hedeflemektedir.

Son zamanların en sevilen elektrikli bisiklet modellerinden olan Soultech BIKE-001, markanın en dikkat çekici ürünlerinden biri olarak göze çarpıyor. Hafif yapısıyla uzun yolları hızlıca gidebilen Soultech BIKE-001 modeli, güçlü motoruyla da sizleri asla yarı yolda bırakmıyor. İşte, Soultech BIKE-001 elektrikli bisiklet modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Soultech BIKE-001 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Soultech BIKE-001 modeli, RKS markası tarafından üretilen 36V 250W değerlerinde bir motor ile geliyor. Güçlü bir motor yapısının kullanıldığı modelde maksimum hız olarak 25 km/s kadar gidilebiliyorken toplamda 30 – 35 km gibi bir menzil tek seferde aşılabiliyor. Bunun yanı sıra modelde gelişmiş bir batarya sistemi yer alıyor ve bu sistem, elektrikli bisikletin toplamda 4 – 6 saat aralığında şarj olabilmesini sağlıyor. Hızlı şarj özelliği, Soultech BIKE-001 modelini rakiplerinden kolayca ayırmayı başarıyor.

İlginizi Çekebilir:  Salcano Marina Bafang Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Soultech BIKE-001 modelinde vites arttırıcı olarak Shimano markasının ‘’ASLTX30R6AT’’ sistemi yer alırken frenlerde ‘’YC-MK6.4 DİSK’’ sistemi bulunuyor. Bununla birlikte Soultech BIKE-001 elektrikli bisiklette şasi olarak 20’’ alaşım katlanabilir model yer alırken vites dişlisi olarak da ‘’Shimano AMFT5006428’’ tercih edilmiştir.

Soultech BIKE-001 modelinin diğer aksamlarına bakacak olursak çamurluk bölümünde siyah sert plastik bir yapı tercih edilirken ön tarafta 36V gösterge kontrol ekranı ve arka tarafta pilli aydınlatma tercih ediliş. Bununla birlikte süspansiyon desteği yer alan modelde gösterge olarak LCD ekran kullanılmış. Sele kısmı uzmanlar tarafından konforlu olarak nitelendirilirken elektrikli bisikletin net ağırlığı 24 kilogram gelirken maksimum ağırlığı ise 124 kilogram olarak ölçülmüştür.

Soultech Bike-001 Katlanır Elektrikli Bisiklet, Katlanmış Hali ve Gidonu

Soultech BIKE-001 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Eşim için uzun zamandır bir elektrikli bisiklet arıyordum. Kendisi hobi amaçlı olarak elektrikli bisiklet sürmek istiyordu. Uzun araştırmalar sonucunda Soultech BIKE-001 modelini satın almaya karar verdik. Uzun süreli bir kullanımdan sonra deneyimlerimizi not etmek istedik. Öncelikle Soultech BIKE-001 modeli hem kadınlar hem de erkekler için oldukça şık bir yapıda üretilmiş. Bununla birlikte kolay katlama özelliği de eşimin bisikletini istediği yere taşıyabilmesini sağladı. Performans kısmından da Soultech BIKE-001 modeli bizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. 36V 250 Watt değerine sahip bir motora sahip olduğundan uzun süreli yüksek bir performans sağlayabiliyor. Ayrıca elektrikli moda aldığınız zaman oldukça sessiz çalışırken keyifli bir sürüş deneyimi de sunuyor. Bu sayede eşim, yokuşlarda yorgun hissettiği anda güçlü bir destek bulabildi.

İlginizi Çekebilir:  ARC 303 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Soultech BIKE-001 modelinde aklımı karıştıran en önemli kısımlardan biri de bataryaydı. Daha önce satın aldığımız elektrikli bisiklet modelinin bataryası çok kısa sürelerde bitiyordu. Fakat Soultech BIKE-001 modelinde tam şarjla 30 – 35 km gibi bir mesafeyi tek seferde gidebiliyorsunuz. Bununla birlikte eşim, vites sisteminde herhangi bir sorun yaşamadı ve vites geçişlerinin sorunsuz olduğunu ifade etti. Fren sistemini ise ben bizzat test ettiğimde hem ani duruşlarda hem de kontrollü duruşlarda harika bir deneyim yaşattığını hissettim.

Elektrikli bisikletler için bir diğer önemli kısımda aydınlatma sistemleridir. Özellikle gece sürüşü yapan kişiler için aydınlatmaların güçlü olması olmazsa olmaz koşullardandır. Ön far ve arka stop lambaları çok iyi çalışan Soultech BIKE-001 modeli, trafikte yeterince fark ediliyor ve gece sürüşleri için harika bir iş çıkartıyor. Son olarak ergonomik olarak da Soultech BIKE-001 modelinin çok rahat olduğunu ve şu anda bizlere hatasız şekilde hizmet ettiğini söylememiz gerekiyor.

Soultech BIKE-001 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Şık tasarımı, müthiş performansı ve kullanışlı özellikleriyle ön plana çıkan Soultech BIKE-001 modeli, günlük kullanım için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir araçtır. Sürüş keyfi ve pratiklik açısından harika bir deneyim yaratan Soultech BIKE-001 modeli, milyonlarca kişi tarafından da önerilmektedir. Biz de sizler için bu modeli öneriyoruz ve gönül rahatlığıyla satın alabileceğinizi ifade ediyoruz.

Kaynak: yorumbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.