Dijitsu Vantilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sıcak yaz aylarında insanların imdadına koşan Dijitsu vantilatör nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu vantilatör kullanıcı yorumu, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Sıcak havalarda dar gelirlilerin kurtarıcısı olan vantilatörler çok farklı marka ve modellerde mevcut. Ancak bazı markalar çok uygun fiyata sizin serinleme ihtiyacınızı giderebiliyor. Bu konuda Türkiye’de en uygun fiyatlı elektronik cihazları satan markalardan bir tanesi olan Dijitsu’nun VN14, VN06A ve VN06 model kodlu vantilatör modelleri bulunuyor. Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde indirimli ürün olarak piyasanın bile çok daha ucuzuna alınabiliyor.

Dijitsu Vantilatör Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Evde ve iş yerinde kullanabileceğiniz ayaklı bir vantilatördür. 3 kademe hız ayarı bulunuyor. 16 inç (40 cm) çapında 3 kanatlı pervanesi bulunuyor. Etrafında metal koruma ızgarası mevcuttur. 135 santim boyu, yukarı aşağı ayarlanabiliyor. Sessiz çalışma özelliği sayesinde rahatsızlık vermiyor. Kurulumu oldukça kolaydır ve düşük elektrik tüketimi vardır. Modern tasarımı ve ergonomik görüntüsü vardır. Ayrıca kafası otomatik sağa sola dönüyor. İstenilirse sabit olarak kalabilme özelliği de var. Devrilme durumunda kendi kendine kapanma özelliği bulunuyor.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Şarjlı 2in1 İnovax Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı?

Dijitsu Vantilatör Kullanıcı Yorumu

Küçük bir yazlık aldım ve içinde kliması yok. Bende sıcak yaz aylarında serinlemek için vantilatör arıyordum. İnternette gezinirken Bim markete çok uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Dijitsu vantilatör aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kurulumu çok basit oldu. Yaklaşık 10 dakika içinde çalışır hale getirdim. Son kademede çalıştırdıktan sonra önünden 5-6 metre kadar uzaklaşınca serinliği devam ediyor. Hafif bir rüzgar sesi dışında çok sessiz çalışıyor. Elektrik tüketimi çok fazla değil. Yüksekliği ayarlanabildiği için her yerde kullanabiliyorum. Şu sıcak havalarda benim işimi fazlasıyla görüyor.

Dijitsu Vantilatör Alınır Mı?

Bu paralara bırakın vantilatör almayı el yelpazesi bile vermiyorlar. Marmaris gibi çok sıcak bir yerde yaşamama rağmen oldukça etkili bir ürün. Ayrıca her gün sabahtan akşama kadar çalışıyor ve bir arıza vermedi. Parasına göre alınabilecek en iyi vantilatör cihazlarından bir tanesi. Dijitsu markasına herkes ön yargılı davranıyor ama emin olun çok iyi ve iş görür bir vantilatör. Fiyat performans ürünü olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 50 İnç 4K Android TV Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.