RKS TNT10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin en çok satılan elektrikli bisiklet markalarından bir tanesi olan RKS’nin TNT10 pro model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca RKS TNT10 Pro elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’nin en ünlü elektrikli bisiklet üreticileri arasında gösterilen RKS Elektronik, şimdilerde modern ve hızlı modellerle karşımıza çıkmaktadır. Birçok teknik özelliğe öncülük eden marka, farklı modellerinde güvenliği ve hızlı bir sürüş deneyimini aynı anda sunuyor. Şimdilerde Türkiye’de satış rekorları kırmayı başaran marka, ülke dışından da siparişler almaya devam ediyor. RKS, elektrikli bisiklet teknolojisinde bırakın Türkiye’yi dünyanın en iyi markalarından bir tanesidir.

Geçtiğimiz yıllarda elektrikli bisiklet piyasasında rakiplerinin önüne geçmeyi başaran RKS markası, RKS TNT10 Pro modeliyle büyük bir sükse yaratmayı başardı. Kısa bir şarj süresi sağlayan model, yüksek hızları en güvenli sistemlerle sağlamaktadır. Böylece herkes için güvenilir ve heyecan dolu elektrikli bisiklet sürüş deneyimi yaşanmış olur. İşte, RKS TNT10 Pro elektrikli bisiklet modelinin merak edilen tüm özellikleri.

RKS TNT10 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Son yılların en çok satın alınan elektrikli bisiklet modellerinden olan RKS TNT10 Pro, 250W değerindeki üst düzey motoruyla karşımıza çıkmaktadır. Yüksek bir Watt değerine sahip olan motor, gücüne rağmen oldukça sessiz çalışarak herkesi şaşırtmaktadır. Bunun yanı sıra akü kapasitenin 10 Ah olarak belirlendiği modelde akü gerilimi de 36 V kadar yaratılmaktadır. Motor ve akünün muazzam bir uyum içerisinde çalışmasıyla RKS TNT10 Pro modelinde 25 km/s hızlarına kadar çıkılabilmektedir. Ayrıca RKS TNT10 Pro modelinde 25 km/s hızıyla gidilebilecek maksimum mesafe de 45 km olarak belirlenmiştir. Bunların yanı sıra RKS TNT10 Pro modelindeki hızlı şarj desteği sayesinde cihaz 6 saat gibi kısa bir sürede tam dolum sağlayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Kron EFD 100 Katlanır Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 250 W RKS
Batarya 36V 10 Ah
Şarj Süresi 4-6 Saat
Batarya Tipi Çıkartılabilir
Direksiyon YC-B101 Alloy
Zincir KMC M30
Krank PRO-R42PP
Ön Süspansiyon Çatal
Jant Çapı 20 inç
Lastik Markası Kenda K-935
Jant Malzemesi Alüminyum
Beyin ECU (36V)
Fren Ön/Arka Disk
Fren Tipi Mekanik
Oturma Selesi Jel – Tüy
Vites Sayısı 7
Vites Markası Shimano
Maksimum Hız 25 km/s
Menzil 35-45 km
Garanti 2 Yıl
RKS TNT10 PRO Gösterge Ekranı

Teknik detaylarından sonra dış bölümdeki detaylara gelecek olursak RKS TNT10 Pro modelinde genel olarak alüminyum kadro malzemesi tercih edilmiş. Jant kısmında 20’’ jant tercih edilirken lastik kalınlığı da 4.00’’ olarak belirlenmiş. Ayrıca RKS TNT10 Pro modelinde 7 vites özelliği sunulurken fren tipinde tercih edilen mekanik disk bölümler, hızlı bir sürüş esnasında dahi güvenli bir duruşu mümkün kılmaktadır. Son olarak katlanabilir özelliğe sahip olan RKS TNT10 Pro modelinde alüminyumdan yapılan bir çamurluğun olduğunu, bagajın yer aldığını, amortisör sisteminin bulunduğunu ve toplamda 27 kg ağırlığın yer aldığını belirtmekte yarar var.

RKS TNT10 Pro Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Uzun süredir almak istediğim RKS TNT10 Pro elektrikli bisiklet modeline sonunda kavuştum ve deneyimlerimi de sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle RKS TNT10 Pro modeline beni ilk cezbeden nokta mat siyah rengi ve modern tasarım detayları oldu. Ayrıca şık görünümünün altında oldukça dayanıklı bir yapının olduğunu da belirtmek gerekiyor. Böylece hem kullanım zevki hem de premium hissettirmesi açısından rakiplerinden her zaman kolayca ayrılabiliyor.  Performans açısından da benim için harika bir deneyim sunan RKS TNT10 Pro modeli, 250 Watt gücünde yeterli bir motora sahip olduğundan hem güvenli hem de hızlı bir sürüş deneyimi sunuyor. Ayrıca pedal asistan modunu açtığınız zaman sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve sizlerin enerjinizi koruyabilmenize de yardımcı oluyor. Özellikle bu durum, yokuş yukarı tırmanışlarda büyük bir avantaj sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  RKS BN5 Pro Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Lityum iyon bataryalara sahip olan RKS TNT10 Pro modeli, dayanıklı olduğu gibi uzun mesafe yolculuklarında da harika bir destek sağlıyor. Yol koşulları iyi olduğu sürece ve bisikletinizi iyi sürerseniz sıkıntı yaşamadan uzun mesafeleri kat edebilirsiniz. Bununla birlikte RKS TNT10 Pro modelindeki dişli ve vites sistemi de tamamen sorunsuz şekilde çalışıyor. Araçta harika bir fren sistemi olduğundan güvenli duruşlarda hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz. Modelde hem kontrollü hem de ani duruşlar yapabilmek mümkün. Ergonomik olarak da harikalar yaratan RKS TNT10 Pro modelini herkese tavsiye ediyorum.

RKS TNT10 Pro Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Kullanıcılarını asla üzmeyen ve uzun yollarda harika işler çıkaran RKS TNT10 Pro modeli, şu anda ülkemizdeki en yüksek satış rakamlarına sahip elektrikli bisiklet ürünlerinden biri olarak göze çarpıyor. Milyonlarca kişinin gönül rahatlığıyla kullandığı model, bataryası, vites sistemi, frenleri ve motoruyla harika bir çıkarmayı başarıyor. Ayrıca ergonomik yapısı ve şık tasarım detayları da RKS TNT10 Pro modelinin cazibesini oldukça yükseltiyor. Biz de sizler için RKS TNT10 Pro modelini gönül rahatlığıyla satın alabileceğinizi ifade ediyoruz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.