Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyanın en kaliteli ev cihazları üreticilerinden bir tanesi olan Fakir’in Testea model çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Testea çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Bir Alman markası olan Fakir, ev aletlerinde dünyanın en çok satılan markalarından bir tanesidir. Bir evin içerisinde kullanılabilecek her türlü elektrikli cihaz Fakir tarafından üretilmektedir. Fakir markasını duyulduğu zaman insanların içine güven ve kalite hissi gelmektedir. Çünkü Alman markaları her zaman sorunsuzluk ve kaliteleriyle dikkat çekmiştir.

Fakir, çay makinesi konusunda da oldukça başarı bir markadır. Bunlardan bir tanesi de Testea model çay makinesidir. Çay severlerin işini oldukça iyi bir şekilde gören alettir. Eski çaydanlıkların yerini alarak güvenli ve çaydanlık lezzetinde çay demleme olanağı sunmaktadır.  Fakir Tastea, Bim markete piyasa fiyatının yarısından daha fazla ucuza gelebilmektedir.

Fakir Tastea Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1800 W gücünde ısıtma sağlıyor. Demlik kapasitesi 1 litre, su ısıtıcı hacmi ise 1.2 litredir. Paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Ayrıca kettle yani su ısıtıcı olarak kullanılabilmektedir. Susuz çalışmaya karşı emniyet sistemine sahiptir. Üst tarafında cam demlik, su ısıtıcı kısmında ise ısıya dayanıklı plastik bulunuyor. Alt tabanında kaymayı önleyici ayaklar vardır. Ayrıca 360° döner tabana sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Heifer 1500 W Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç 1800 Watt
Voltaj 220V-240V
Boş Ağırlığı 2.1 kg
Sıcak Tutma Özelliği Var
Su Seviyesi Göstergesi Var
Camlik Malzemesi Cam
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Demlik Hacmi 1 L
Isıtıcı Hacmi 1.2 L
Döner Taban 360° Derece
Su Kaynatma Süresi 8 Dakika
Filtre Var
Kettle Olarak Kullanabilme Evet
Renk Siyah, Kırmızı
Otomatik Kapanma Var
Işıklı Güç Göstergesi Var
Güç Düğmesi Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Fakir Tastea Kullanıcı Yorumu

Ben ve ailem çayı çok seviyoruz. Evde akşam işten geldikten sonra hemen çay koyulur. Normalde sıradan çaydanlık kullanıyoruz. Ancak arada sırada çaydanlığın altını açık unuttuğum oluyor. Ayrıca sürekli sıcak kalması için ikide bir kalkıp çayın altını yakmak gerekiyor. Bu durum artık can sıkıcı bir hal almaya başlayınca çay makinesi almak istiyordum. Almışken kaliteli bir marka olsun istiyordum ama fiyatları ateş pahasıydı. Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Fakir Tastea çay makinesi aldım.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Elektrikli Çay Makinesi

Dört kişilik bir aile için demlik kapasitesi yeterli oluyor. Çayı sanki çaydanlıkta demlemiş gibi lezzetli yapıyor. Bu çay makinesini aldıktan sonra artık aklım sürekli ocakta kalmıyor. Çayı sürekli sıcak bir şekilde tutuyor. Kış aylarında çok iyi oluyor. Evde artık ayrı bir su ısıtıcı kullanmama da gerek kalmadı. Alt tarafını kettle olarak kullanıyorum. Zaten hiç bir farkı yok. Cam demliğini bulaşık makinesinde yıkıyorum ve bir sorun olmuyor.

Fakir Tastea Çay Makinesi Alınır Mı?

Eğer sizde benim gibi çok çay seven biriyseniz mutlaka evinizde bulundurmanız gereken bir cihaz. Sırf güvenlik açısından yine alınır. Birde Bim markete piyasa fiyatının neredeyse 3’te 1 parasına geliyor. Fiyat performans açısından çok iyi bir cihaz. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.