Fakir Şarjlı 2in1 İnovax Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı?

Evlerimizde oldukça etkili ürünlerden bir tanesi olan elektrikli süpürgelerden olan Fakir şarjlı 2’si 1 arada inovax dik süpürge nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir şarjlı 2in1 inovax dik süpürge teknik özellikleri, kullanıcı yorumu ve incelemesine yer vereceğiz.

Fakir ülkemizde küçük ev aletleri denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesidir. Elektrik süpürgesi konusunda oldukça başarılıdır. Şarjlı dik süpürgeler ise ev kadınlarının işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Özellikle küçük alan temizlemelerinde çok etkili cihazlardır. Fakir şarjlı 2’si 1 arada inovax dik süpürge ise ev kadınlarının ihtiyaçlarını oldukça karşılayan bir üründür.

Fakir Şarjlı 2in1 İnovax Dik Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 400 watt gücünde bldc motoru bulunuyor. Değiştirilebilir 25.2 voltluk li-ion bataryası var. 50 dakika şarj ile süpürme yetisi vardır. 200 cc’lik iki adet toz haznesi bulunuyor. Şarj süresi 5 saat kadar sürmektedir. Düşük, orta ve yüksek olmak üzere üç farklı emiş modu bulunuyor. Hepa filtreli olması çok sağlıklı bir cihaz olmasını sağlıyor. Kutusunun içinde turbo döner fırça, köşe aparatı çıkmaktadır. Dikey süpürge ve el süpürgesi olarak 2 farklı kullanıma izin vermektedir. Ayrıca üzerinde şarj seviyesi göstergesi bulunuyor. Yüksek modda çalışırken 75 dB ses çıkartmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Veyron XL Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Teknik Özellikleri
Motor Gücü 400 W
Batarya 25,2 V Li-Ion
Filtre H.E.P.A
Güç Modu 3 Kademe
Toz Haznesi Hacmi 0.2L
Hazne Sayısı 2 Adet
Renk Rose
Ses Seviyesi (dB) 70 Desibel
Motor Tipi BLDC
Şarj Süresi 5 Saat
Max Çalışma Süresi 50 Dakika
Ağırlığı 5.5 kg
Şarj Göstergesi Var
Şarj Standı Var
Aparat Sayısı 3 Adet
Açma Kapama Düğmesi Var
Dikey Durabilme Var
Aydınlatma LED
Garanti Süresi 2 Yıl

Fakir Şarjlı 2in1 İnovax Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Ben bu cihazı Bim marketten indirimli olarak aldım. Kutusundan çıkarttıktan sonra kurulumu gayet basit. Kısa süre içerisinde kullanılabilir hale geliyor. Şarja taktıktan sonra 5 saat sonra tam dolu ikazı verdi. Kullanımım sonrasında eğer en yüksek modda kullanırsanız 1 odayı ancak temizleyebiliyorsunuz. Ancak düşük modda 2 odayı falan temizleyebilirsiniz. Kanepe ve karyola altlarına girmesi çok zor oluyor. Çünkü üstünde bulunan hazneler kenarlara takılıyor. Emiş gücü idare eder ama bir kablolu elektrik süpürgesi performansı beklemeyin. Halı üstündeki kıl, ekmek kırıntısı ve küçük şeyleri çekiyor. Ancak toz haznesi çok çabuk olduğu için ikide bir temizlemek zorunda kalıyorsunuz. Parke ve fayans üstünde çekimi güzel. Aparatı sayesinde köşeler güzel iş çıkartıyor. Ben bu süpürgeyi mutfakta kullanıyorum. Tüm evi süpürmek için yeterli değil. Ancak mutfakta her gün kullanıyorum ve alış amacım buydu.

İlginizi Çekebilir:  Fakir Rocky SB 5150 Dik Süpürge Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Fakir Şarjlı 2in1 İnovax Dik Süpürge Alınır Mı?

Ben aldım ve gayet memnunum. Ancak dediğim gibi bir ana süpürgeye yardımcı olmak için gerekli. Çünkü koca bir evin süpürülmesini sağlamaz. Benim gibi sadece mutfak veya oturma odasında kullanacaksanız işinizi görür. Fakir zaten uzun ömürlü ve kaliteli cihazlar üretiyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.