Flavel FLV140 Çay Makinesi Nasıl, Alınır mı? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Bu yazımızda Flavel flv140 çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Aynı zamanda Flavel flv140 çay makinesi kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine değineceğiz. 

Çayın Türk kültüründe ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir. Her Türk ailesini evinde günde en az bir kere çay demlenir ve keyifle içilir. Çay keyfini pratik hale getirmek içinse pek çok ürün mevcuttur. Bunlardan bir tanesi de Flavel flv140 çay makinesidir. Flavel FLV140 çay makinesi, mutfaklarda çay keyfini mükemmel bir şekilde yaşatmak adına üretilmiş yüksek performanslı bir üründür. Şık ve modern tasarımı sayesinde dikkat çeken bu çay makinesi, kullanıcılarına pratik ve hızlı bir şekilde çay demleme imkânı sunmaktadır. Flavel, Arçelik’in bir yan kuruluşudur. Ürünleri Arçelik garantisi altında satılmaktadır.

Ürün 1.7 litrelik su haznesine sahiptir ve misafirlerinizi ağırlarken yorulmadan çayınızı demlersiniz. Otomatik kapanma özelliği sayesinde fişte unutmaktan korkmayın. Çünkü bir süre sonra kendi kendine cihazın güvenli ve kullanımı son derece rahat olmasını sağlıyor Ayrıca, su seviye göstergesi ve çıkarılabilir filtre gibi kullanıcı dostu detaylar da Flavel FLV140 çay makinesini tercih edilir kılan özellikler arasındadır.

Flavel flv140 Çay Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 2200 w gücüne sahip ürünün 1,7 litrelik iç hacme sahiptir. Rezistansı çabuk ısınan ürün suyu hemen kaynatır.  Ürünün otomatik kapanma özelliği mevcuttur. Su seviye göstergesi sayesinde içerisinde ne kadar su kaldığı çok rahat bir şekilde anlaşılabilir. İçerisinde çıkarılabilir filtresi vardır ve bu sayede çayı rahatça demleyebilir ve filtreyi temizleyebilirsiniz. Ürün Flavel markası tarafından 2 yıl garantilidir.

İlginizi Çekebilir:  House Pratik Şarjlı Masa Lambası Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Flavel Flv140 Çay Makinesi Kullanıcı Yorumları

Bir önceki çay makinemin üst kısmının camı çatladığı için uygun fiyatlı bir çay makinesi arıyordum. A101 marketlere Flavel Flv140 çay makinesinin geldiğini görünce fiyatı uygun geldi ve aldım. Uygun fiyatlı olduğu için çok iyi bir şey beklemiyordum ama beni çok şaşırttı. İç filtresi çıkıyor böylece her çay demlemeden sonra güzelce yıkıyorum. Kablosu sarılıyor ve tezgahta kötü kaba bir görüntü oluşmamış oluyor. Su ve çay haznesi geniş olduğu için kalabalık misafirlere de çok rahat yetiyor. En sevdiğim özelliği ise otomatik kapanması oldu. Ben çok unutkanım ve bir sürü mutfak eşyamı fişte unutarak yaktım. Ama bu çay makinesi bir süre sonra otomatik olarak kapanıyor. Çayı sıcak tutma özelliği sayesinde artık aklım ocakta kalmadan çay içebiliyorum.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV110BS El Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Flavel Flv140 Çay Makinesi Alınır Mı?

Ürün için çok kaliteli çok üstün aman aman bir ürün diyemem. Ama kullanışlı dayanıklı ve mutfakta el altında olması gereken bir ürün. Aldığımdan beri günde en az iki kere kullanıyorum. Temizliği de çok pratik. Görüntüsü de çok şık. Ben A101 marketlerde beyaz rengini gördüm aldım. Beyaz renginin uymayacağı mutfak yok diye düşünüyorum. Gayet kullanışlı, pratik ve kesinlikle alınabilir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.