Heifer Işıklı Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle bilinen Heifer’in ışıklı kettle modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız.  Ayrıca Heifer ışıklı kettle kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Çok eskiden insanlar mutfak sıcak su ihtiyacını karşılamak için ocakta kaynamasını beklerlerdi. Bu uzun zaman aldığı için sıcak suya erişim hemen olamazdı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte mutfaklarda su ısıtıcılar kullanılmaya başlandı. Kettle adı verilen bir aletler içerisinde bulunan suyu dakikalar içinde kaynar hale getiriyor.

Piyasada çok çeşitli marka ve modellerde kettle bulunmaktadır. Bunlar çok pahalı olabilirken bazıları uygun fiyatlı olmasına rağmen kalitelidir. Genellikle Bim marketlerde satılan Heifer, uygun fiyatlı, kaliteli ve sağlam kettle modeli ile dikkat çekiyor. Ayrıca sadece sıradan bir kettle değil ışıklı olmasıyla da ilgi çekiyor. Heifer ışıklı cam kettle gerçekten fiyatına göre olabildiğince çok şey sunuyor.

Heifer Işıklı Cam Kettle Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bu su ısıtıcının 1.8 litre hacmi bulunuyor. Elektrik tabanının üstünde 360° derece dönebilmektedir. Alt tabanı paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Dışında ise 200° derece sıcaklığa kadar dayanabilen cam bulunmaktadır. Alt tabanında kaymayı engelleyen silikon bulunuyor. Kaynama tamamladığı zaman kendi kendi kapatma özelliğine sahiptir. Güç düğmesi ışıklı bir şekildedir. Ayrıca kettle çalışırken mavi, kırmızı ve yeşil renklerde ışık değişimleri yapabiliyor. Geniş su ağzı nedeniyle kolay kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca su damlatmayı engelleyici ağız tasarımına sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Heifer 1500 W Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Heifer Işıklı Cam Kettle Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllardır kullandığım su ısıtıcım bozulmuştu ve yerine şık bir şey almak istiyordum. Bu sebeple Bim’e çok uygun fiyatlı olarak geldiğini gördüğüm Heifer ışıklı kettle aldım. İlk elime aldığımda camı ince geldi. Ama dayanıklı bir cam olduğunu anladım. Maksimum seviyeye kadar su doldurduktan sonra kaynama süresi yaklaşık 7-8 dakika kadar sürüyor. Bu bence çok harika bir performans. Üst tarafının dönebilir olması kullanımını çok kolaylaştırıyor. Su kaynadıktan sonra tutma yerini asla ısınmıyor. Ayrıca bardaklara su doldururken damlama kesinlikle yapmıyor.  Üst tarafını kullandıktan sonra bulaşık makinesinde yıkıyorum. İçerisi kireç tutmayan ve paslanmayan malzemeden yapılmış.

Heifer Işıklı Cam Kettle Alınır Mı?

Sıradan su ısıtıcılar çelikten yapıldığı için hoş bir görüntüsü yok. Anca Heifer ışıklı cam kettle mutfakta çok güzel görünüyor. Renk değiştiren bir özelliği olması görüntüsünü çok daha iyi yapıyor. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. Bim markete çelik kettle ile aynı fiyata geliyor. Eğer sizde denk getirirseniz kesinlikle kaçırılmayacak bir su ısıtıcı.

İlginizi Çekebilir:  Arzum Nuvo AR5066 Saç Maşası Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.