Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Sinbo’nun SVC 3486 model elektrikli süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SVC3486 elektrik süpürgesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Sinbo uzun yıllardır ülkemizde uygun fiyatlı ev aletleri üretip satan bir markadır. Her ne kadar halk arasında Sinbo adına ön yargılı davranılıyor olsa da ürettiği cihazlar oldukça kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Bir evde kullanabileceğiniz hemen her ürünü Sinbo üretmektedir. Ancak özellikle elektrikli süpürge konusunda çok uzmanlaşmış bir markadır. Fiyatının ucuz olması Sinbo elektrik süpürgesinin kötü olduğu anlamına geliyor. Şok marketlerde satılan cihazı olan Sinbo SVC3486 elektrik süpürgesi de oldukça özellikli, kaliteli, sağlam ve ekonomik bir süpürgedir.

Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1400  W gücünde bir motoru bulunuyor. Bu süpürge toz torbalı bir elektrik süpürgesidir. Üzerinde toz torbası doluluk göstergesi bulunmaktadır. Teleskobik süpürge hortumu bulunuyor. İnce uçlu köşe ve üçgen halı ve düz zemin aparatı kutusunun içinden çıkmaktadır. Dikey ve yatay olarak park edilebilmektedir. Ayarlanabilir hız seviyesi bulunuyor. 5 metre uzunluğundaki kablosu otomatik sarma imkanı sağlar.

İlginizi Çekebilir:  Blaupunkt Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sinbo SVC3486 Elektrik Süpürgesi Kullanıcı Yorumu

Ben bekar yaşadığım için kendime ucuz bir elektrik süpürgesi almak istiyordum. Ancak gelirim öyle yüksek olmadığından uygun fiyatlı olması gerekiyordu. Şok markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Sinbo svc 3486 model elektrik süpürgesini aldım. İnanın beklediğimden çok daha iyi çıktı. Emiş gücü harika. Halı üzerinde ileri geri hareketler yaparken kolunuzu yormuyor. Diğer taraftan köşe aparatı ile koltuk minderleri arasında kalan pislikleri rahatlıkla çektirebiliyorum. Laminant ve parke gibi sert zemin performansı çok iyidir. Asla toz ve pislik tanesi bırakmıyor. Çalışırken biraz ses çıkarttığını söyleyebilirim. Bu sebeple gece kullanmak için ideal değil. Toz torbalı olması ise ikide bir torba almak gerektirdiğinden kötü olmuş.

İlginizi Çekebilir:  Karaca Hatır Hüp Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Alınır Mı?

Bu süpürgenin parasına bırakın sıfır almayı ikinci el süpürge bile alamazsınız. Toz torbalı olması dışında bence kötü bir tarafı yok. Ancak Şok markette gerçekten çok uygun paraya satılıyor. Benim gibi hafta bir iki kez çalıştıran biriyseniz binlerce lira para vermenize kesinlikle gerek yok. Asgari ücretli ve düşük gelirlilerin işini fazlasıyla görecek bir elektrik süpürgesidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.