Polosmart Şoför Kulaklığı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Sürüş sırasında çok işe yarayan bir cihaz olan Polosmart şoför kulaklığı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart bluetooth şoför kulaklığı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Araç kullanırken telefonla konuşmak hem yasaktır hem de trafik kazalarına davetiye çıkartır. Amerika’da yapılan bir araştırmaya göre, 2000-2010 yılları arasında meydana gelen her 100 kazadan 26 tanesinin telefonla konuşması sırasında dikkat dağınıklığı nedeniyle gerçekleştiği ortaya çıkmıştır. Bu yüzden trafik güvenliğini sağlamak için tüm dünyada araç kullanırken telefon konuşmak yasaktır.

Ancak bazı kişiler mesai saatlerinin tümünü direksiyon başında geçirirler. Durum böyle olunca telefon konuşmanın bir yolunu bulmak gerekiyordu. İşte bu yüzden teknoloji şirketleri bluetooth kulaklıklar üretmiştir. Bu cihazlarla telefonu kulağınıza götürmeden istediğiniz kişiyle konuşabiliyorsunuz. Bu konuda Türkiye’nin en ucuz cihazlarını satan Polosmart’ın şoförler için özel ürettiği bluetooth kulaklığı özelliği, kalitesi ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Özellikle Bim gibi marketlerde çok ucuz paralara satılabilmektedir. Şimdi gelin Polosmart şoför kulaklığı nasılmış bakalım.

İlginizi Çekebilir:  Fujiplus Elia 18000 BTU Inverter Klima Nasıl? Yorumları
Polosmart Şoför Kulaklığı
Polosmart Şoför Kulaklığı

Polosmart Şoför Kulaklığı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bluetooth 5.0 versiyonuna sahiptir. 10 metre mesafeye kadar bluetooth çekimi vardır. 20 Hz çalışma frenkansı sayesinde kesintisiz konuşma sağlanabilir. 23 gram ağırlığı ile kulağınızda rahatsızlık hissettirmez. Tam şarj ile 6 saat konuşma süresi vardır. Ayrıca 7 saat süre boyunca müzik dinleyebilirsiniz. 90 mAh kapasitesi şarj edilebilir bataryası vardır. Rahat kulaklık yapısı sayesinde kolay kullanım imkanı sağlar. Android ve İOS cihazlar ile kolay uyumludur. Çağrı cevaplama ve reddetme tuşu vardır. Ayrıca tek tuş ile mikrofonu kapatabiliyorsunuz.

Polosmart Şoför Kulaklığı Kullanıcı Yorumu

Dolmuş şoförü olarak çalışıyorum. Gerek ailemle gerekse diğer şoförlerle iletişim kurmam gerekiyor. Özellikle diğer minibüslerin konumunu öğrenmek için sürekli telefon konuşmam lazım. Ancak telefonu kulağıma götürünce hemen ceza yemekten bıktım. Zaten gelişen teknoloji ile birlikte kameralar otomatik olarak ceza yazıyor. Bende dolmuşta kullanmak için Bim’den Polosmart şoför kulaklığı aldım.

İlginizi Çekebilir:  Fantom Carbon DC1000 dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Teknik Özellikleri

Telefon ile bağlantısı çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Ben vardiyamda 8 saat çalışıyorum. Sabah şarjdan alıp 1 hafta boyunca kullanıyorum. Toplamda 6 saat konuşma süresi var ama aralıklarla olduğu için bir haftayı buluyor. Kulak içine güzel oturuyor ve karşı tarafın sesini net bir şekilde veriyor. Mikrofonunda şimdiye kadar sesin gelmiyor diyen olmadı. Çok hafif olduğu için bazen kulağımda olduğunu bile unutuyorum.

Polosmart Şoför Kulaklığı Alınır Mı?

Aslında araba kullanan herkesin bu cihazdan bir tane alması gerekiyor. Çünkü ne zamana acil telefon geleceğini bilemezsiniz. Ayrıca Bim markete çok uygun fiyata geliyor. Telefon konuşma nedeniyle yenilecek cezanın yanında adı bile okunmaz. Kaliteli ve iş gören bir kulaklık.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.