Kiwi KAF 5536 Airfryer 5 L Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli ev elektroniği üreticilerinden olan Kiwi’nin Kaf5536 model kodlu 5 litre airfryer cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KAF 5536 yağsız fritöz airfryer 5 L kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Son yılların en popüler cihazlarından bir tanesi belki de en dikkat çekeni airfryer adı verilen yağsız fritözlerdir. Bu ürünler sıradan fritözlere göre yüzde 90 daha az yağ harcayarak kızartmalar yapabilmektedir. Piyasada yüzlerce marka airfryer bulunmaktadır. Bunların özellikleri ve hacimleri değiştikçe fiyatları da değişmektedir. Ayrıca bazılarının markaları dünya çapında duyulduğu için sırf markası uğruna çok pahalı oluyorlar. Kiwi ise Türkiye’nin yerli ev elektroniği üreticilerinden olup çok özellikli ve kaliteli cihazları ucuz fiyatlara satabilmektedir. Bu konuda Kiwi’nin 5 litre hacimli Kaf-5536 model airfryerı, A101 markette çok uygun fiyata satılabiliyor.

İlginizi Çekebilir
Kiwi KAF 5535 5 Litre Airfryer Nasıl ve Alınır Mı?

Kiwi KAF5536 Airfryer 5 L Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1400 W ısıtma gücüne sahiptir. Beyaz renkte üretilmiş olup 5 litrelik pişirme haznesi vardır. Üzerinde beyaz ışıklı dijital gösterge paneli bulunuyor. Ayrıca pişireceğiniz yiyeceklere göre 8 farklı programı vardır. Tüm düğmeleri dokunmatik olarak yapılmıştır. Pişirme sepeti çıkartılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir malzemeden yapılmıştır. Ayrıca paslanmaya ve korozyona karşı dirençlidir. Ayarlanabilir pişirme ile istediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Bir diğer özellik olarak pişireceğiniz yiyeceğe göre sıcaklık ayarı yapabiliyorsunuz. Pişirme sonrası sesli ikaz vererek size yiyeceğin hazır olduğunu hatırlatıyor.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 250 NF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Kiwi KAF5536 Airfryer Teknik Özellikleri
Güç 1400 Watt
Otomatik Kapanma Var
Pişirme Kapasitesi 2-5 Litre
Sıcaklık Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 80 °C – 200 °C Derece
Sesli Uyarı Var
Dijital Gösterge Var LCD
Dokunmatik Düğme Var
Yağ Toplama Haznesi Var
Zamanlama Var 1-60 dk
Program Sayısı 8
Garanti Süresi 2 Yıl

Kiwi KAF 5536 Airfryer 5 L Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım çok fazla kızartma türü yiyecekler tüketiyor. Ne kadar yapmak istemesem de okul dönüşü ve hafta sonları kızartma diye tutturuyorlar. Tavada çok yağ ile pişmesi onların sağlığını olumsuz yönde etkiliyordu. Bende bu sebeple eve bir airfryer almak istiyordum. Ancak fiyatları çok pahalı olduğu için araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KAF5536 model iarfryer aldım.

İlginizi Çekebilir:  Onvo OVFRY08 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Gerçekten normal kızartmalara göre çok az yağ ile pişiriyor. Patates kızartması konusunda çok başarılı. Çıtır çıtır oluyor ve çocuklar asla anlamıyor. Hatta bazen bana kızartmaları fastfooddan mı aldın diye soruyorlar. Sadece patates değil. Tavuk kanat ve pirzola konusunda çok başarılı. Yaptığı tavuk kızartmalarında etin içi sulu sulu oluyor ve çok iyi şekilde pişiyor. Ben kestane falanda yapıyorum ve çok iyi oluyor. Bir defa kek yapmayı demedim harika oldu. Kekin altını üstünü eşit şekilde pişirirken, içi kesinlikle hamur kalmadı. Ben bu cihazı dondurucuda tuttuğum yiyeceklerin buzunu çözdürmekte de kullanıyorum. Kısacası mutfakta tavada pişirebileceğiniz her şeyi Kiwi KAF-5536 ile yapabiliyorsunuz.

Kiwi KAF 5536 Airfryer Alınır Mı?

Ben bu cihazı almadan önce arkadaşlarıma danıştım. Bana herkes Kiwi’nin ürünü alınır mı diye soruyordu. Her ne kadar markası çok duyulmamış olsa da çok kaliteli bir airfryer yapmışlar. Ayrıca görünüm olarak çok teknolojik duruyor. Almadan önce internetten çok fazla ürün inceleme videosu izledim. Ancak aldıktan sonra hepsinin yanıldığını gördüm. Görenler markasını soruyorlar ve benden görüp en az beş kişi daha bu cihazdan aldı. Sonuç olarak bir airfryer ile yapabileceğiniz her şeyi rahatlıkla pişirebilirsiniz. A101 markete piyasa fiyatının çok daha ucuzuna geliyor. Eğer sizde denk getirirseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken ürünlerden bir tanesidir.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.