Homend CoffeeBreak 5046H Filtre Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Dünyada sudan sonra en çok tüketilen 3. içecek olan kahve artık makineler tarafından yapılıyor. Bu konuda yerli bir marka olan Homend’in CoffeeBreak 5046-H filtre kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend CoffeeBreak 5046H filtre kahve makinesi inceleme, kullanıcı yorumları ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’de Türk kahvesinden sonra en çok filtre kahve tüketiliyor. Filtre kahve için özel yapılmış makinelere ihtiyaç var. Bunun için pek çok marka filtre kahve makinesi üretiyor. Ancak çok pahalı oldukları için çoğu kişi almakta zorlanıyor. Ama öyle markalar var ki çok uygun fiyatlara sahip olabiliyorsunuz. Bu konuda A101 marketlerde satılan Homend CoffeeBreak 5046-H filtre kahve makinesi kalite, özellikli ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Homend CoffeeBreak 5046H Filtre Kahve Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Oldukça fazla özelliklere sahip olan bir filtre kahve makinesidir. Zaman ayarlama özelliği bulunuyor. 12 fincan kapasitesi ile misafirlere bile yetecek kadar kahve yapabiliyor. Filtre haznesi çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir. Su seviyesi göstergesi mevcut. LCD ekranı sayesinde kahve pişirme sırasında takip edebilme olanağı sağlıyor. Otomatik kapanma ve sıcak tutma tepsisine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri
Teknik Özellikleri
Fincan Kapasitesi 12 Adet
Cam Cezve Var
Damlama Engelleme Var
Güç 900 W
Su Isıtıcı Kapasitesi 1.2 LT
Sıcak Tutma 40 Dakika
Otomatik Kapanma Var
Dijital Ekran Var (LCD)
Sıcak Tutma Özelliği Var
Renk Gri
Garanti Süresi 2 Yıl

Homend CoffeeBreak 5046-H Filtre Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evde çok fazla kahve tüketiliyor. Bende A101’den Homend filtre kahve makinesi aldım. Yaptığı kahveler gerçekten çok güzel oluyor. Cam demlik olması büyük bir avantaj. Ben her gün mutlaka kullanıyorum ve bir sorun ile karşılaşmadım. Kahveyi 40 dakikaya kadar sıcak tuttuğu için gidip gelip ısıtma gereği duymuyorsunuz.

Homend CoffeeBreak 5046-H Filtre Kahve Makinesi Alınır Mı?

Almadan önce araştırdım ama hakkında pek bir bilgi bulamadım. Bu yüzden birazda şans işi diyerek girdim. Aldıktan sonra çok güzel ve kaliteli olduğunu fark ettim. Yaptığı kahveler kesinlikle mükemmel oluyor. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SVC 3486 Elektrik Süpürgesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.