Flavel FLV1090 Büro Tipi Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatlı beyaz eşya üreticisi Flavel’in FLV1090 büro tipi buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Flavel FLV1090 büro tipi mini buzdolabı inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz. 

Flavel ürünleri özellikle A101 marketlerde çok fazla görülüyor. Arçelik garanti servisi altında Flavel, beyaz eşyada ucuz ve özellikli cihazlar üretmektedir. FLV1090 büro tipi mini buzdolabı da özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Şimdi gelin teknik özelliklerine bakalım. Flavel nerede üretiliyor diye soracak olursanız Türkiye’de Arçelik fabrikalarında üretilmektedir.

Flavel FLV1090 Büro Tipi Buzdolabı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 90 W gücünde bir motoru bulunmaktadır. Normal ev elektriği olan 220-240 V ile çalışabiliyor. Toplam 85 L hacmi vardır. Bunun 73 litresi soğutucu, 12 litre dondurucu özelliği vardır. Yıllık enerji tüketimi 133.04 kWh/a olarak açıklanmıştır. Kapı yönü kolaylıkla değiştirebilir. Ayrıca soğutucu içi sıcaklık ayarı yapılmaktadır. A sınıfı enerji tüketimine sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV5001 BM 5 Programlı Bulaşık Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Flavel FLV1090 Büro Tipi Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Ofis için bir mini buzdolabı almak istiyordum. Araştırırken A101’den bir Flavel marka mini buzdolabı aldım. İçinin genişliği idare eder peynir, zeytin bir kaç kahvaltılığı rahatlıkla alıyor. Dondurucusu çok küçük ama koyulan yiyeceği kısa süre buz tutturuyor. Yaz aylarında buz ihtiyacımızı karşılayacağını düşünüyorum. Alt soğutucu tarafından sıcaklık ayarı yapılması çok iyi. Gayet sessiz çalışıyor ve güzel soğutuyor. Standart mini buzdolabı ebatlarında olduğu için çok yer tutmuyor.

Flavel FLV1090 Büro Tipi Buzdolabı Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman oldukça ucuz olduğunu göreceksiniz. Ayrıca arkasında Arçelik gibi yılların markası olması sebebiyle gönül rahatlığıyla alabiliyorsunuz. İndirim marketlerde aktüel ürün olarak piyasada satılan tüm mini buzdolaplarından daha uyguna alabiliyorsunuz. Bu tür çok fazla tanınmayan markaların ürünlerine insanlar temkinli davranıyor. Ancak bu markaların arkasında Türkiye’nin en köklü firmaları oluyor. Ayrıca üretilirken kalitesiyle bildiğimiz o beyaz eşyaların parçaları kullanılarak üretiliyorlar. Bu sebeple alırken mutlaka hangi markanın alt ürünü olduğunu öğrenip ona göre almalısınız. Flavel, dediğimiz gibi Arçelik ile ortak bir marka olduğu için oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür.

İlginizi Çekebilir:  Philips 40PUS7607 43 İnç Ultra HD Smart LED TV Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.