Heifer Quiclean Pro Şarjlı Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Uygun fiyatlı ev elektroniği ürünleriyle bilinen Heifer’in Quiclean Pro şarjlı kablosuz dikey süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer Quiclean Pro şarjlı kablosuz dikey süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Heifer, Çin malı bir markadır. Türkiye’de Bim gibi marketlerde uygun fiyatlı elektronik ürünleri satılmaktadır. Fiyat performans açısından bakıldığı zaman Quiclean Pro şarjlı kablosuz dikey süpürgesi gayet alınabilir bir üründür.

Şarjlı süpürgeler anlık olarak temizliklerde çok etkili cihazlardır. Çünkü evinizde bir anda yere bir şey dökülebilir ve sadece orayı temizlemek zorunda kalabilirsiniz. Büyük süpürgeyi çıkartıp kurmak hem yorucu hem de zaman alıcı bir işlemdir. Bu yüzde şarjlı dik süpürgeler ev kadınlarının yardımına koşuyor.  Heifer’in Quiclean Pro modeli ise kısıtlı alanlarda ev kadınların çok İhtiyacına yarayacak bir cihazdır.

Heifer’in Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 160 W gücünde bir motoru bulunuyor. 22.2V bataryası sayesinde uzun süre emiş sağlıyor. Cihazın ağırlığı 1.8 kilogramdır. El süpürgesi ve dikey süpürge olarak kullanma imkanı veriyor. Şarj süresi 4 saat kadar sürmektedir. 2 kademe hız ayarı bulunmaktadır. Toz torbasız olup tek düğme ile temizleme imkanı vardır. Tam şarj ile Düşük kademede 35, yüksek kademede ise 20 dakika kullanabilirsiniz. Toz haznesi 0.50 cc kapasitelidir. Kutusunun içinde koltuk arası ve üçgen süpürme aparatı çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Schwartz Dönen Başlıklı Diş Fırçası (SWTB-1110) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Heifer’in Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük bebeğim bulunduğu için mutfak ve oturma odası çok fazla kirleniyor. Çünkü çocuk eline ne geçerse yere atıyor. Bunun için kendime bir şarjlı süpürge almam gerekiyordu. Ancak asgari ücretle geçindiğimiz için öyle çok fazla param yoktu. Bende Bim markete geldiğini gördüğüm Heifer şarjlı dikey süpürgeyi aldım. Benim sadece kısıtlı bir alanı temizlesin yeterdi.

Halı üzerinde gayet güzel performans gösteriyor. Üçgen başlığını ileri geri hareketi çok kolay oluyor. El yormayan bir tutmaya yeri var. İnce uçlu başlığını takıp koltuk minderlerinin arasına düşenleri kolaylıkla temizliyorum. Tam şarj etmek 4 saat kadar sürüyor. Ben sürekli kullandığım için benim süpürgem gündüzleri hep şarjda oluyor. Bir kere oturma odası ve mutfağı komple ayna anda süpürebildim. Çok sesli çalışmadığını söyleyebilirim.

İlginizi Çekebilir:  Kiwi KC 8203 Şarjı Rondo (Gıda Doğrayıcı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Heifer’in Quiclean Pro Şarjlı Kablosuz Dikey Süpürge Alınır Mı?

Bu süpürgeyi almadan önce muhakkak emsallerinin fiyatına bakmanızı tavsiye ederim. Onlara göre çok daha ucuza satılıyor. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Her ne kadar Çin malı olsa da gayet kaliteli üretmişler. Fiyat performans cihazı olarak görebilirsiniz. Hele birde benim gibi evde küçük çocuğunuz varsa en büyük yardımcılarınızdan birisi oluyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.