Keysmart KEY 330 BZST Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin kaliteli ancak uygun fiyatlı beyaz eşya üreticisi Keysmart’ın Key 330 BZST model buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart Key 330 BZST buzdolabı inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Beyaz eşya fiyatları artık aldı başını gitti. Tanınmış markaların cihazları çok pahalı oluyor. Ancak gelir grubu düşük olan vatandaşlar için bu markalar alt marka ile piyasada ucuz ve kaliteli ürünler satıyor. Bunlardan bir tanesi de Keysmart markasıdır. Arçelik çatısı altında üretilen Keysmart beyaz eşyaları Bim, Migros ve A101 gibi marketlerde çok ucuz paralara satılabilmektedir. Keysmart buzdolapları son zamanlarda çok fazla görülüyor. Bunda Arçelik’in verdiği güven ve uygun fiyat geliyor. Keysmart Key330 bzst buzdolabı ise uygun fiyatıyla yer alıyor.

Keysmart KEY-330 BZST Buzdolabı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Dijital gösterge ekranı bulunmuyor. Çift kapılı olan bu buzdolabında dondurucu kısmı üst, soğutucu kısmı alt tarafta yer almaktadır. 1 adet sebze saklama bölgesi vardır. 316 litre net ve 330 litre brüt hacmi bulunuyor. Beyaz renkte üretilmiştir. Boyutları ise 1740 mm yükseklik, 595 mm genişlik ve 600 mm derinlik ölçülerindedir. Dondurucu kısmı 71 litre hacimli olup No-frost özelliği bulunuyor. Soğutucu kısmı ise 245 litre hacmindedir. A+ enerji sınıfında elektrik tüketim performansı vardır. Diğer bir özelliği ise istenilirse kapı yönü değiştirilebilir.

İlginizi Çekebilir:  Dijitsu 50 İnç 4K Android TV Nasıl, Alınır Mı? Teknik Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY-330 BZST Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Ailemle yaşarken başka bir şehre atamam yapıldı. Sıfırdan bir ev kurmak istiyordum ama çok fazla param yoktu. Bende bu sebeple araştırma yaparken Bim’e çok ucuz geldiğini gördüğüm Keysmart Key330 model buzdolabını aldım. Eve kadar getirdiler ve kurulumunu yaptılar. İç hacmi çekirdek bir aile için gayet yeterli seviyede. Soğutucu kısmında üç raf bulunuyor. Raf yüksekliği orta boy tencereler için yeterli. Benim ihtiyacımı fazlasıyla görüyor. Dondurucu kısmına suyu koyduğum zaman kısa sürede buz tutuyor. İç ışıklandırması karanlıkta içinin tamamen ve rahat görünmesini sağlıyor. Yemek kokularını birbirine karıştırmıyor. Kapak kısmında yumurtalık kabı çıkıyor. Sesli çalışmıyor gece en sessiz anda bile çalışma sesini duymuyorum.

İlginizi Çekebilir:  Hoover HWP 610 AMBC/1-S Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Keysmart Key 330 Buzdolabı Alınır Mı?

Eğer sizde uygun fiyatlı ama kaliteli bir buzdolabı arıyorsanız tam size göre olabilir. Benim gibi tek yaşıyorsanız ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir. Bu fiyatlara bırakın sıfır buzdolabını ikinci el bile vermiyorlar. Şu zamana kadar herhangi arıza yapmadı. Ancak zaten Arçelik servisi baktığı için bunu sorun etmiyorum. Fiyat performans açısından piyasadaki en iyi buzdolabı diyebilirim. Keysmart daha çok tanınmadığı için ön yargılı olabilirsiniz ama emin olun çok kaliteli bir buzdolabı.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.