Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Uygun fiyatlı beyaz eşyalarıyla bilinen Keysmart’ın KEY 430 BZNF nofrost buzdolabı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı kullanıcı yorumları, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Keysmart, özellikle Bim marketlerde çok fazla satılan bir beyaz eşya markasıdır. Arçelik’in yan markası olan Keysmart düşük bütçeli aileler için kaliteli beyaz eşyalar üretmektedir. Buzdolabı konusunda Arçelik tecrübesinden faydalanan Keysmart’ın Key 430 BZNF model kodlu buzdolabı da uygun fiyatı, sağlamlığı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Genel Özellikleri: Yıllardır bildiğimiz standart dondurucu kısmı üstte, soğutucu tarafı altta olan bir buzdolabıdır. Sadece beyaz renkte üretilmiştir. A-G enerji sıralamasında F sınıfı enerji tüketim değerine sahiptir. Yıllık 302 kwh elektrik tüketmektedir. 40 desibel (dB) ses çıkartmaktadır.  Sesli ve ışıklı kapı açık uyarısı ile içerisinde beyaz led aydınlatma vardır.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 410 4 Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Hacim ve Boyut Özellikleri: Toplam net hacmi 357 litredir. Alt soğutucu hacmi 264 litre olup 3 adet rafa sahiptir. Buzdolabının boyu 172 cm, eni 70 santim ve genişliği 65.5 santimdir. Kapaklarında 4 adet yumurtalık ve içecek rafı bulunmaktadır. Dondurucu kısmı no-frost sisteminde olup 93 litre hacme sahiptir.

Teknik Özellikleri
Kullanım Tipi Solo
Tasarım Üstten Donduruculu
Toplam Hacim 357 Litre
Dondurucu Hacmi 93 Litre
Soğutucu Hacmi 264 Litre
Dondurucu Özelliği No-Frost
Soğutucu Rafı 3 Adet
Kapak Rafı 4 Adet
Kapı Sayısı 2 Adet
Ağırlığı 81 KG
Rengi Beyaz
Kapı Açık Uyarı Sesli ve Işıklı
Ses Seviyesi A/G F
Ses Seviyesi 40 dB
Garanti Süresi 24 Ay

Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Kullanıcı Yorumu

Elimde çok param yoktu ve yeni bir buzdolabı almak istiyordum. Bu sebeple araştırma yaparken Keysmart buzdolabına denk geldim. Ben Bim marketten aldıktan sonra kısa sürede evime geldi ve kurulumu yapıldı. 4 kişilik bir aile için iç hacmi gayet yeterli. Raf yükseklikleri büyük tencereleri rahat rahat alıyor. Örneğin orta rafına büyük boy iki tencere sığdırabiliyorum. Alt sebzelik rafı plastik malzemeden yapılmış. İçerisine koyduğum yiyeceklerin kokusu öyle yayılmıyor. Raflarının temizliği kolay ve rahatça çıkarıp takılabiliyor. Buzluk kısmında asla karlanma olmuyor. Ayrıca kısa süre içerisinde koyduğum şey buz tutturuyor. Dediğim gibi 4 kişi bir ailenin tüm soğutucu ve dondurma ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor. Bir kaç defa dolabının yan tarafına elledim ve sıcak olması dikkatimi çekti. Çalışırken çok fazla ses çıkartmıyor. Ben aldığı için gayet memnunum.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 760 Baskül (Tartı) Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart KEY 430 BZNF Nofrost Buzdolabı Alınır Mı?

Keysmart markasını daha önce duymayanlar bu buzdolabının kötü olduğunu düşünüyor. Ama hiç öyle değil. Gerçekten çok kaliteli ve iş görüyor. Bir buzdolabından bekleyeceğiniz temel özellikleri karşılıyor. Bende bir arıza vermedi ama zaten Arçelik yetkili servisi garantisinde olduğu için sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Tam bir fiyat/performans buzdolabı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Bim markette çok uygun fiyata aktüel ürün olarak satılıyor. Sizde indirim günlerini takip ederek gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.