Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Keysmart markasının kadınlar için çok uygun fiyatlı ürünü olan Keysmart saç şekillendirici nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Keysmart saç şekillendirici teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Çalışan kadınların saçlarının her zaman bakımlı olması gerekiyor. Bu yüzden kendilerine has bakım ürünleri olmalıdır. Oldukça pahalı olan bu cihazları herkes alamıyor ama her kadın istiyor. İşte burada uygun fiyatlı ürünler üreten Keysmart karşımıza çıkıyor. Özellikle Bim, Şok ve A101 gibi zincir marketlerde gördüğümüz Keysmart’ın saç şekillendirici ürünü uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Keysmart Key 790 S saç şekillendirici koduyla satılan bu cihazın teknik özelliklerine sırasıyla bakalım.

Keysmart Saç Şekillendirici Nasıl ve Teknik Özellikleri Nedir?

Kişisel bakım ürünleri arasında her kadının ihtiyacı olan cihazlardan bir tanesidir. İnsanlar Keysmart markasını çok bilmediği için temkinli davranıyor. Ama oldukça üstün özelliklere sahiptir.

İlginizi Çekebilir:  Flavel FLV300 Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları

Teknik Özellikleri: 400 W gücünde bir motoru bulunmaktadır. Ilık ve sıcak olmak üzere iki farklı sıcaklık ayarı vardır. Ayrıca üfleme hız ayarı yapılabilmektedir. Soğuk üfleme ayarı bulunmaktadır. 360 derece dönebilen kablosu sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Altında bulunan asma halkası kullanırken ara verince büyük kolaylık sağlıyor. Kutu içeriği olarak motor, 16 mm ve 20 mm iki saç fırçası vardır. 2 yıl garanti süresi mevcuttur. Dalgalı ve saç düzleştirme fonksiyonları vardır.

Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Kullanıcı Yorumu

Asgari ücretle çalışan bir kadın olduğum için elime çok param kalmıyor. Ama işe giderken kendime bakmam da gerekiyor. Uzun saçlarım nedeniyle sürekli şekillendirme ve düzleştirme ihtiyacı duyuyorum. Bim’e aktüel ürün olarak geldiğini görünce bir Keysmart saç şekillendirici aldım. Her sabah duş sonrası muhakkak kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. İşimi fazlasıyla görüyor. Saçlarımı kıvırcık yapmak istediğimde sıcak ayara alıyorum ve tam istediğim gibi yapıyor. Motorunun üfleme hızı gayet yeterli. Ayrıca saçlarım yanmasın diye ılık üflemesi çok başarılır. Düzleştirmek istediğimde başlığını değiştiriyorum ve fön çekmiş oluyorum. Askı aparatı sayesinde kullanırken hemen yanıma asıyorum ve işim olunca tekrar alıyorum. Çalışırken biraz fazla ses çıkartıyor ama ben alıştım.

İlginizi Çekebilir:  Keysmart KEY 250 NF Nofrost Buzdolabı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Keysmart Key 790 S Saç Şekillendirici Alınır Mı?

Ünlü markaların ürünlerinin çeyrek parasına satılıyor. Bir kaç defa o kaliteli markaların saç şekillendiricilerini de kullandım ve bundan çok bir farkı yok. İşimi fazlasıyla görüyor. Tam bir fiyat performans ürünü. Gönül rahatlığı ile sizde indirim ürünlerini takip ederek alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.