Philips Sakal Düzeltici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Bim markete uygun fiyatlı geldiğini görünce benimde aldığım Philips sakal düzeltici nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips sakal düzeltici inceleme, teknik özellikleri ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Benim gibi sakal uzatanlar için sürekli sakal düzeltme ihtiyacı vardır. Eskiden jilet ile düzeltirken zor oluyordu. Ayrıca kesik olmasına ve sakal düzeltme süresinin uzun olmasına neden oluyordu. Artık bu iş için sakal düzeltici cihazlar çıktığı için çok kolay oluyor. Dünyanın en iyi elektronik markalarından bir tanesi olan Philips’in sakal düzeltici makinesi çok kullanışlı, sağlam ve pratik. Şimdi gelin Philip sakal düzeltici özelliklerine bakalım.

Philips Sakal Düzeltici Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Sakal düzeltici olarak satılan bu ürün sadece sakallar için değil ense kılı ve burun kılı almak içinde kullanılabiliyor. Çok sağlam ve dayanıklı bir cihazdır. Zaten Philips’in ürettiği ürünlerin ömürlük olduğunu herkes bilir.

İlginizi Çekebilir:  Polosmart Akıllı Tartı Baskül Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Teknik Özellikleri: İçerisinde bildiğim şarj edilebilen bataryası bulunmaktadır. Bu pil 16 saatte tam şarj olabilmektedir. Tam şarj olduktan sonra 60 dakika çalışma süresine sahiptir. Ni-MH pil tipi uzun ömürlüdür. Bu cihaz 7’si 1 arada olarak satılmaktadır. Kesme başlıkları kırılmaz, körleşmez ve paslanmaz yapıdadır. Kılları eşit bir şekilde kesebilmektedir. Ayrıca başlıkları yıkanabilir şekildedir. 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

Kutu İçeriği: Philips sakal düzeltici kutusundan burun ve kulak kılı alma başlığı, 2 sakal, 2 kirli sakal ve 1 saç tarağı çıkmaktadır. Ayrıca saklama kabı ve temizleme fırçası çıkmaktadır. Tarakları 7 mm ile 1 mm arasında büyüklüklere sahiptir.

Philips Sakal Düzeltici Kullanıcı Yorumu

Kirli sakal bıraktığım için kendime Bim’den Philips sakal düzeltici makine aldım ve sorunsuzca kullanıyorum. İçerisinde çıkan başlıklar tam istediğim uzunlukta kesiyor. Sakal kenarlarını sıfır bir şekilde alıyor. Kesme sırasında asla yolma yapmıyor. Kesme bıçakları sağlam metalden yapıldığı için paslanma olmuyor. Tam şarj ettikten sonra bir hafta boyunca her gün kullanıyorum. Ense kıllarım uzadığı zaman bu cihaz ile kolaylıkla alabiliyorum. Burun kılı aparatı uzayan burun kıllarını sıfır bir şekilde alıyor. Ön tarafında bulunan şarj seviyesi göstergesi büyük kolaylık sağlıyor.

İlginizi Çekebilir:  Philips 32PHS5507/62 32 İnç Uydu Alıcılı LED TV Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips Sakal Düzeltici Alınır Mı?

Ben kendimi bildim bileli kolay kolay bozulan Philips ürünü görmedim. Bim aktüel ürün olarak uygun fiyata geldiğini görünce hemen almıştım. Uzun süredir kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca çok güzel ve iş görüyor. Philips zaten gözünüz kapalı alınabilecek bir markadır.

“Philips Sakal Düzeltici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.