Schwartz Dönen Başlıklı Diş Fırçası (SWTB-1110) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bu yazımızda Schwartz SWTB 1110 model döner başlıklı diş fırçası nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Schwartz swtb-1110 dönen başlıklı diş fırçası inceleme, kullanıcı yorumu ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Kişisel temizlik bir yemek yemek ve su içmek gibi ihtiyaçtır. Kişisel temizlik denildiği zaman diş bakımı ve temizliği ilk sıralarda gelir. Çoğu kişi her gün mutlaka dişini fırçalar. Ancak gelişen teknoloji sayesinde diş temizliği de kolay hale gelmeye başladı. Çok eskilerde misvak adı verilen ağaç parçaları ile diş temizlenirken daha sonra diş fırçaları çıktı. Bunlar üstüne macun sürülerek yukarı aşağı hareket ettirmek suretiyle dişleri temizlerdi. Ancak son yıllarda motorlu diş fırçaları sayesinde cihazı sadece dişinize tutarak güzel bir temizlik yapabilir hale gelindi. Bu konuda kaliteli Schwartz kaliteli döner başlıklı diş fırçaları üretmektedir.

Schwartz SWTB-1110 Döner Başlıklı Diş Fırçası Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Oral-b ile uyumlu başlıkları vardır. Yani fırça başlığı eskidiği zaman Oral-b başlıkları ile değiştirebilirsiniz. Diş fırçası dakikada 6000 kez darbe ve dönme hızına sahiptir. 2 dakikaya kadar zamanlayıcı özelliği vardır. Suya dayanıklı yapısı sayesinde su geçirmez ve arıza riski azdır. Döner başlığı 40° açı ile fırçalama yapabilmektedir. 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. Mavi, lacivert ve pembe renk seçenekleri vardır.

İlginizi Çekebilir:  House Pratik Şarjlı Masa Lambası Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Dönüş Hızı 6000 Devir/DK
Şarj Edilebilme Yok
Pil 2 Adet Kalem
Zamanlayıcı 2 Dakika
Fırça Sertiliği Orta
Dönüş Biçimi Dairesel
Yedek Fırça Var
Malzeme Kauçuk – Plastik
Güç Işığı Var
Su Geçirmezlik Var
Çalıştırma Düğmesi Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Schwartz SWTB-1110

Döner Başlıklı Diş Fırçası Kullanıcı Yorumu

Herkes gibi bende günde 2 kez dişlerimi fırçalıyorum. Bim’e uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm için Schwartz döner başlıklı diş fırçası aldım. Kutusunun içinde pilleri çıkmıyor. Bu yüzden alırken yanında 2 adet pil almanız gerekir. Pil süresi her gün 2 dakikadan iki defa kullanımla 15 gün kadar gidiyor. Fırçasının kıl kalınlığı orta ama ben daha yumuşak buldum. Fırçalama sırasında diş aralarında güzel giriyor. Ayrıca başlığı eğilebildiği için arka azı dişleri fırçalarken kolaylık oluyor. Çok hızlı dönüyor ve dişleri güzel fırçalıyor. Oral-b’nin orta fırçasını taktım ve daha iyi bir diş temizliği olmaya başladı. Tutma yeri avuca oturuyor ve kaymıyor. Banyoda diş fırçalarken üstüne bir kaç defa su dökülmesine rağmen bir şey olmadı.

İlginizi Çekebilir:  Philips Sakal Düzeltici Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Schwartz SWTB-1110 Dönen Başlıklı Diş Fırçası Alınır Mı?

Bu fırçanın fiyatına bugün bildiğimiz normal diş fırçalarını bile vermiyorlar. Çok uygun fiyata elektrikli diş fırçası sahibi oluyorsunuz. Ben kullanıyorum ve gayet güzel işimi görüyor. Tam bir fiyat performans ürünü diyebilirim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.