Philips HD9870/20 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Philips’in HD9870/20 airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips HD9870/20 airfryer teknik özellikleri, inceleme ve kullanıcı yorumuna yer vereceğiz.

Son zamanlarda yağsız fritöz veya bilinen adıyla airfryer oldukça popüler olmaya başladı. Bu cihazın en büyük özelliği en az yağ ile pişirme yapabilmektedir. Böylelikle hem yağ ekonomisi yapılırken hem de daha sağlıklı kızartmalar ve yiyecekler yapılabilir. Philips ise dünyanın en büyük ve sağlam elektronik ürünlerini üreten markadır. Airfryer satışlarında dünyanın en büyük pazar payına sahip markalardan bir tanesidir. Bu konuda HD9870/20 model kodlu cihazı oldukça dikkat çekmektedir.

Philips HD9870/20 Airfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Bu airfryer’da rapid air teknolojisi kullanılmıştır. Sepet kapasitesi 1.4 kilogramdır. Toplam kapasite ise 7.3 litredir. Bu şekilde 6 kişilik yiyecekler yapabiliyorsunuz. Otomatik kapanma, dijital led ekran gibi özellikleri vardır. Ayrıca 5 programı vardır. Böylelikle pişirmek istediğiniz yiyecekleri önceden programlayabiliyorsunuz. 30 dakika sıcak tutma, ısıtma özellikleri vardır. 2223 w gücünde bir pişirme yapmaktadır. Sadece beyaz renkte üretilmiştir. Cihazın toplam ağırlığı ise 8 kilogramdır. Bulaşık makinesinde yıkanabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Sinbo SCO-5055 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
Teknik Özellikleri
Güç 2225 W
Pişirme Sepeti 1.4 Litre
Toplam Kapasite 7.3 Litre
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilme Var
Porsiyon Adedi 6 Kişi
Otomatik Kapanma Var
LED Ekran Var
Dijital Ekran Var
Program Sayısı 5
Sıcak Tutma Var (30 dk)
Renk Beyaz
Cihaz Ağırlığı 8 KG
Uzaktan Kontrol Var
Sesli Uyarı Var
Zamanlama Var
Çıkarılabilir Sepet Var
Genişlik 32.1 cm
Yükseklik 43.3 cm
Derinlik 31.5 cm

Philips HD9870/20 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Ne zamandır evime bir airfryer almak istiyordum. Aslında çok uygun fiyatlıları da vardı ama ben aldığım ürün kaliteli olsun istiyordum. Bu yüzden adını duyduğum zaman güven veren cihazları olan Philips HD9870/20 airfryer aldım. Öncelikle beyaz rengi ve yanlarındaki altın sarısı çıtaları çok güzel bir görüntü veriyor. Pişirme sırasında patates, nugget, köfte ve balık gibi ürünleri tıpkı tavada kızartmış gibi çıtır çıtır yapıyor. Kek yaptığım zaman altını üstünü güzel bir şekilde pişiriyor. Ben 4 kişilik bir aileyim ve bize fazla fazla yeterli pişirme haznesi var. Yaptığı kızartmaları çocuklarım severek yiyorlar. Pişirme sonrasında temizlemesi çok kolay. Sepetini bulaşık makinesinde yıkıyorum. Mutfakta çok şık duruyor.

İlginizi Çekebilir:  Philips FC9323/07 Elektrikli Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Philips HD9870/20 Airfryer Alınır Mı?

Philips’in ürettiği her şey çok uzun ömürlü ve kaliteli oluyor. Bu cihazda oldukça kaliteli ve bol özellikli. Fiyatı diğerlerine göre biraz pahalı ama kalitesi bunu göz ardı etmeme neden oluyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.